Celebrytki

Dzień matki 2024 - te gwiazdy będą obchodziły dzień mamy po raz pierwszy [ZDJĘCIA]

2024-05-26 8:17

Dzień Matki to wyjątkowe święto, pełne emocji i wzruszeń. Dla wielu kobiet jest to dzień szczególny, ale dla niektórych ten rok będzie miał jeszcze większe znaczenie - obchodzić będą Dzień Matki po raz pierwszy. Wśród nich są także znane postacie ze świata polskiego show-biznesu. Przedstawiamy cztery wyjątkowe kobiety, które w 2024 roku po raz pierwszy świętują Dzień Matki

Dzień Matki to moment, który każda mama przeżywa w wyjątkowy sposób. Dla Sandry Kubickiej, Wersow, Sylwii Nowak, Pauliny Łaby-Torres i Pauliny Rzeźniczak tegoroczny Dzień Matki będzie szczególny, bo obchodzą go po raz pierwszy. Niektóre z nich już urodziły, inne czekają na ten moment, kiedy powitają na świecie swoje pociechy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te celebrytki i gwiazdy programów urodzą w 2024 roku. W nadchodzących miesiącach czeka nas baby boom!

Nosel wkręca w Radiu ESKA | Odcinki 7-12

Celebrytki dzielą się pięknymi chwilami w mediach społecznościowych

Sandra Kubicka, znana polska modelka, która od lat robi karierę zarówno w Polsce, jak i za granicą, w tym roku po raz pierwszy będzie obchodzić Dzień Matki. Jej partner, Aleksander Milwiw-Baron, znany z zespołu Afromental, nie kryje dumy z roli taty. Sandra od momentu ogłoszenia ciąży często dzieliła się swoimi przemyśleniami i radościami na mediach społecznościowych, zdobywając serca tysięcy fanów. Sandra jest już w zaawansowanej ciąży, więc lada chwila powinna urodzić. Sandra i Baron spodziewają się syna.

Wersow, znana influencerka i wieloletnia partnerka Friza, dołączyła niedawno do grona mam. Mała Maja urodziła się 19 czerwca 2023 roku, a radosną nowiną para podzieliła się z fanami w Dzień Ojca. Dla Wersow, która od lat cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, narodziny córki to niezwykle emocjonujące wydarzenie. Jej relacje z życia codziennego jako młodej mamy przyciągają tysiące widzów, którzy śledzą każdy jej krok.

Sylwia Nowak, znana przede wszystkim z serialu „Pierwsza miłość” i "Miłość na bogato", w tym roku dołączyła do grona mam. Dla Sylwii, która zawsze była aktywna zawodowo i często pojawiała się na różnorodnych eventach, macierzyństwo to nowe wyzwanie, ale i ogromna radość.Sylwia chętnie dzieli się w mediach społecznościowych radosnymi chwilami spędzonymi ze swoim synkiem, który na świat przyszedł 8 sierpnia 2023 roku.

Paulina Łaba-Torres, żona Tomasza Torresa, perkusisty zespołu Afromental, również po raz pierwszy będzie obchodziła Dzień Matki. Influencerka urodziła córkę Selenę 14 lipca 2023 roku. Na jej Instagramie widać, że całkowicie oddała się roli mamy. Paulina chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami i filmikami z życia swojej rodziny. Dzieli się radami i spostrzeżeniami na temat macierzyństwa i gromadzi wokół swojego profilu grono wiernych fanów.

Paulina Rzeźniczak, żona piłkarza Jakuba Rzeźniczaka, również w tym roku po raz pierwszy świętuje Dzień Matki. Para doczekała się córki Antoniny, która przyszła na świat 10 lutego 2024 roku. Paulina, wcześniej znana głównie jako partnerka znanego sportowca, teraz dzieli się swoim doświadczeniem macierzyństwa, pokazując, jak bardzo zmieniło się jej życie.