Dua Lipa skończyła 25 lat! W której wersji lubicie ją najbardziej? [SONDA]

2020-08-22 16:30 KP
Anwar Hadid i Dua Lipa
Autor: Invision/Invision/East News

Mimo młodego wieku Dua Lipa ma u swoich stóp branżę muzyczną. Gwiazda wyrasta na nową królową popu, a każdy jej kolejny singiel natychmiast staje się hitem. Dziś Dua Lipa świętuje swoje 25. urodziny, a my z tej okazji pytamy Was, która z jej metamorfoz podobała Wam się najbardziej? Zagłosujcie w sondzie!

Dua Lipa ma na swoim koncie sukcesy, jakich może pozazdrościć jej wielu kolegów z branży. Gdy wokalistka w 2017 roku wydała swój debiutancki album z numerami New Rules, Be The One i IGDAF, stała się królową parkietów na całym świecie. Jej talent muzyczny, niski głos i oryginalny styl sprawiły, że trudno przejść obok niej obojętnie.

Obojętny na jej wdzięki nie był chociażby Anwar Hadid, z którym gwiazda jest od ponad roku w związku. Po doświadczeniu wspólnej kwarantanny para jest sobie bliższa niż kiedykolwiek i nie ma wątpliwości, że razem spędza dzień 25. urodziny wokalistki.

Zouzy śpiewają hit Dua Lipy. Występ w Domowym Graniu wbije was w fotel!

Dua Lipa i jej styl

Z okazji 25. urodzin Duy Lipy sprawdzamy, w jakiej wersji najbardziej lubią ją czytelnicy Hotplota.pl! Gwiazda ma za sobą wiele metamorfoz - niektóre związane były z jej kolejnymi singlami, a inne wynikały po prostu z ochoty na zmiany.

I tak na początku roku Dua Lipa była uroczą blondynką...

Później postawiła na "dwa w jednym"...

A w maju zaszalała z różem!

Wyświetl ten post na Instagramie.
doing promo at midnight Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)

Zdecydowanie najlepiej czuje się jednak jako brunetka.

Wyświetl ten post na Instagramie.
back by popular demand 💁🏻‍♀️ Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)

A Wy w której wersji ją w wolicie?

NAJNOWSZE