Dua Lipa i Anwar Hadid mają kryzys? Fani na tropie. Co ich zaniepokoiło?

2021-12-06 15:05

Dua Lipa i Anwar Hadid świętowali niedawno 2. rocznicę związku. Fani jednak mają wątpliwości, czy para nadal jest ze sobą… na czym internauci opierają swoje przekonania?

Zagraniczne media donoszą niepokojące informacje dla wszystkich fanów Dua Lipy i Anwara Hadida. Para, która niedawno miała obchodzić drugą rocznicę związku, prawdopodobnie już się rozstała. Czy to prawda?

Oczywiście, póki co to tylko plotki, ale czujni internauci już od dłuższego czasu są na tropie. Wielu z nich nie ma wątpliwości. Para nie jest już razem. Czyżby?

Media z jednej strony donoszą o rocznicy związku piosenkarki i brata sióstr Hadid, a z drugiej zwracają uwagę na słowa fanów. Wielu z nich przypuszcza, że para już nie jest razem. Na czym opierają swoje przekonania?

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Myślicie, że przypuszczenia internautów się sprawdzą?

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?

Zobacz też: Pary, które są razem od wielu lat

Dua Lipa i Anwar Hadid spotykają się od 2019 roku. Na Instagramie często można było spotkać ich wspólne fotki. Jednak jak zauważyli internauci od dłuższego już czasu na próżno szukać nowych zdjęć czy wspólnych wypadów pary. Dla wielu z nich wniosek jest oczywisty – para nie jest już razem! A jeśli są, to z pewnością przechodzą jaki kryzys.

Również magazyn The Sun podał niepokojące wieści. Jeden z ich informatorów miał powiedzieć:

W zeszłym miesiącu postanowili, zahamować swój romans, ponieważ bardzo dużo podróżowali i rozłąki okazały się być dla nich trudne. Ich związek przechodzi kryzys i wydaje się, że aktualnie jest „na lodzie”.