Dua Lipa, Anwar Hadid i ich pies wychodzą ze studia [ZDJĘCIA]

2020-09-29 12:05 kp

Dua Lipa i Anwar Hadid to jedna z tych par, dla których czas lockdownu okazał się zbawienny. Wokalistka i model w końcu mieli dla siebie więcej czasu i mogli naprawdę przekonać się, czy spędzanie ze sobą czasu bez dodatkowych atrakcji jest dla nich przyjemne. Okazało się, że bardzo przyjemne! W trakcie kwarantanny ich "rodzina" zdążyła się nawet powiększyć - jak na razie o czworonoga :)

Dua Lipa i Anwar Hadid wyrastają na nową najbardziej stylową parę showbiznesu. Utalentowana wokalistka i jej facet w ostatnim czasie coraz chętniej pokazują się razem i nie ukrywają, że nie mogli wymarzyć sobie lepszej okazji do pielęgnowania związku niż lockdown. Miesiące spędzone w domu były dla gwiazd całkowitą nowością - dotąd Dua zajęta była koncertowaniem, a Anwar kolejnymi kontraktami w modelingu. Koronawirus wszystko zmienił.

Nagle Dua Lipa i Anwar Hadid zaczęli spędzać ze sobą 24 godziny na dobę. I okazało się, że bardzo im to pasuje. Jeszcze wiosną para postanowiła adoptować razem psiaka i od tamtego momentu żyją szczęśliwie już we troje.

Dua Lipa wychodzi do studia

W ostatnich tygodniach Dua Lipa mogła w końcu wrócić do pracy. Wokalistka zabrała się za nadrabianie tego, co rozpoczęła jeszcze przed pandemią - a roboty ma naprawdę sporo, bo w końcu jest obecnie jedną z najpopularniejszych młodych gwiazd muzyki na świecie. Ostatnio paparazzi przyłapali ją, jak w towarzystwie ukochanego wychodziła z jednego z nowojorskich hoteli, by w studiu nagraniowym popracować z Andrewem Wattem. Parze towarzyszył oczywiście ich pies.

ESKA XD #003

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Dua Lipy i Anwara Hadida!

NAJNOWSZE