Drake wyjaśnia dlaczego zwlekał z potwierdzeniem, że ma dziecko. Zrobił 2 testy DNA!

2019-12-27 13:47 AM
Drake
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

W 2017 roku Drake został ojcem. Piosenkarz jednak tuż po narodzinach dziecka nie potwierdzał ani nie zaprzeczał, że ma syna. Zawsze sprytnie uchylał się od odpowiedzi. Dopiero miesiąc po narodzinach dziecka przyznał, że został ojcem. Teraz wyjaśnia, dlaczego zachował się tak a nie inaczej.

Drake w 2017 roku został ojcem. Na początku media tylko spekulowały o jego ojcostwie, bo sam muzyk jeszcze miesiąc po narodzinach dziecka zwlekał z ogłoszeniem nowiny. Podczas gdy świat zadawał sobie pytanie, dlaczego Drake nie chce pochwalić się dzieckiem, on przeżywał prywatny dramat. Właśnie wyjaśnił co dokładnie wydarzyło się wówczas i dlaczego tak długo ukrywał ten fakt przed światem.

DRAKE ZROBIŁ 2 TESTY NA OJCOSTWO

Drake narodziny swojego syna Adonisa potwierdził dopiero miesiąc po jego urodzeniu. Wcześniej kolorowa prasa i serwisy plotkarskie podejrzewały, że muzyk został ojcem, jednak długo nie otrzymywały one oficjalnego potwierdzenia. Przyczyną takiego zachowania był fakt, że sam Drake do końca nie był pewien czy to on jest ojcem! Gwiazda dopiero teraz wyznała, że w czasie gdy milczał oczekiwał na wynik testów DNA! Piosenkarz miał zrobić nie jeden test a dwa. Pierwszy został zniszczony!

„Szczerze mówiąc zrobiłem test DNA, by potwierdzić ojcostwo. Zrobiłem dwa testy. Pierwszy test DNA został zniszczony podczas transportu i nie dawał 100% pewności, że to jest mój syn. Byłem w naprawdę dziwnej sytuacji, w której nie chciałem mówić światu, że to był mój syn, bo mogło okazać się, że tak nie jest”. – mówił.

Później Drake wykonał jeszcze jeden test, który potwierdził, że to on jest ojcem małego Adonisa, który jest owocem romansu piosenkarza z francuską artystką Sophie Brussaux.

Drake (2013 - 2019)
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zobacz też: 

NAJNOWSZE