Channing Tatum na poważnie szuka nowej miłości. Aplikację polecili mu znajomi!

2019-12-27 13:14 kp
Channing Tatum
Autor: Rex Features/East News

Channing Tatum od kilku tygodni znów jest singlem i wyraźnie ma ochotę zmienić ten stan rzeczy. Po rozstaniu z Jessie J aktor zarejestrował się w aplikacji randkowej dla celebrytów i intensywnie szuka nowych znajomości. Okazuje się, że całą sprawę traktuje naprawdę poważnie. Znajdzie nową miłość online?

Fani Channinga Tatuma i Jessie J miesiącami gorąco kibicowali ich związkowi. Aktor i wokalistka związali się krótko po jego rozstaniu z Jenną Dewan i szybko stworzyli poważną relację - po kilku miesiącach gwiazdor zamieszkał w jej domu i przedstawił swoją córkę. Wydawało się, że związek kwitnie, gdy w grudniu tego roku media obiegła informacja o ich rozstaniu.

Jak już donosiliśmy, Channing Tatum szybko zaczął rozglądać się za nową miłością w ekskluzywnej aplikacji randkowej dla celebrytów Raya.

Channing Tatum szuka dziewczyny

Okazuje się, że Channing Tatum na poważnie ma nadzieję, że uda mu się znaleźć w internecie nową miłość.

Jest na Rayi od kilku tygodni. Chciałby się z kimś spotykać i nie wstydzi się tego. Chce się znowu dobrze bawić i nie obchodzi go, czy spotka kogoś w Internecie czy po prostu idąc ulicą. Przyjaciel zasugerował Rayę i poczuł, że dołączając nie miał nic do stracenia.

- zdradził znajomy aktora.

Myślicie, że się powiedzie?

NAJNOWSZE