Drake rozpoczyna nowy biznes! Będzie specjalistą od marihuany!

2019-11-08 12:53 AM
Drake 23.05
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Drake dobrze wie, gdzie się pojawić, by zgarnąć duże pieniądze. Nie da się ukryć, że piosenkarz nie lubi oszczędzać, a to wszystko przecież kosztuje. Teraz Drake wchodzi z nowym pomysłem na biznes. Będzie specjalistą od… marihuany!

Drake nie tylko skupia się na muzyce, ale również na sprawach biznesowych, być może chce pokazać Kylie Jenner, że też ma głowę do interesów. Tak czy inaczej, Drake stawia na konopie! Jego firma ma się nazywać More Life Growth Company i oferować akcesoria do zażywania marihuany! Dla tych, którzy nie do końca są przekonani do tej substancji, Drake oferuje im różnego rodzaju herbaty z ekstraktami z konopi. Drake stawia pierwsze kroki w tej branży, ale nie ma się czego obawiać, bo już nawiązał współpracę z firmą Canopy Growth Corporation.

„Możliwość współpracy ze światowej klasy firmą, taką jak Canopy Growth w skali globalnej jest naprawdę ekscytujące. Pomysł budowania czegoś wyjątkowego w stale rozwijającej się branży jest inspirujący’. – mówił Drake.

DRAKE PODBIJE BRANŻĘ KOSMETYCZNĄ?

Firma Drake’a ma także skupiać się na odnowie biologicznej, więc być może piosenkarz w przyszłości ruszy z kosmetykami z dodatkiem marihuany! Jesteście ciekawi jego nowego pomysłu?

Drake
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zobacz też: 

NAJNOWSZE