Drake "radzi", jak uniknąć zarażenia koronawirusem. Nie słuchajcie go!

2020-04-01 9:16 mw
Drake
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Jak uniknąć zarażenia koronawirusem? Najważniejsze zasady powtarzane przez lekarzy to higiena, czyli przede wszystkich częste i dokładne mycie rąk oraz profilaktyka, czyli unikanie kontaktu z innymi ludźmi, stosowanie maseczek i nie dotykanie twarzy. Do tego zestawu Drake dołożył także swoją metodę, rzekomo chroniącą go przez zakażeniem. Żart rapera nie wszystkim się jednak spodobał... Lepiej nie słuchajcie jego rad!

Przebywające na kwarantannie gwiazdy starają się jak tylko mogą pozostawać w kontakcie ze swoimi fanami. Niektórzy biorą udział w zbiorowych koncertach online, inni nagrywają występy solo, a jeszcze inni udzielają przez sieć wywiadów.

Drake połączył się ostatnio z powołanym specjalnie na czas pandemii instagramowym projektem "Quarantine Radio". Podczas wywiadu raper zdradził, jaki jest jego sposób na uniknięcie zarażenia koronawirusem.

Rada rapera nie wszystkim się jednak spodobała.

NIE SŁUCHAJCIE PORAD DRAKE'A...

Prowadzący "Quarantine Radio" Tory Lanez zapytał 33-letniego rapera z Kanady, jaki jest jego sposób na trzymanie od siebie z daleka wirusa SARS-CoV-2.

Szczerze, chłopaki - kieliszek wina trzyma koronę z dala ode mnie

- powiedział Drake.

To oczywiście żart, ale nie wszystkim się spodobał. Kilku fanów przypomniało raperowi w komentarzach, że alkohol i inne używki osłabiają organizm, a tylko własna odporność organizmu może zwalczyć wirusa, na którego nie wynaleziono dotąd szczepionki. 

Na wszelki wypadek podkreślmy więc, że żart Drake'a nie ma nic wspólnego z prawdziwą poradą na temat walki z COVID-19 :) Podstawowe zasady to unikanie spotkań z innymi ludźmi, ochrona twarzy i higiena.

Posłuchaj, jak chronić się przed koronawirusem. Takie są zalecenia WHO. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
NAJNOWSZE