Drake ma ślicznego syna! Sophie Brussaux wrzuciła na Instagram kolejne zdjęcia dziecka

2020-03-31 11:55 mw
Drake
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Synek Drake'a nie jest podobny do swojego ojca? Matka chłopca postanowiła zażartować z rodzących się plotek i domysłów. Sophie Brussaux opublikowała kolejne zdjęcia małego Adonisa. Na jednym z nich pofarbowała w komputerze włosy rapera tak, aby pasowały do koloru włosów jego syna. Do zdjęć dziecka dopisała kilka zdań z optymistycznym przekazem - tak bardzo potrzebnym w czasach niepewności związanej z panującą pandemią.

O synu Drake'a mówiło się swego czasu sporo, ale sam raper dotąd unikał tematu swojego ojcostwa i unikał pokazywania dziecka w internecie. Pod koniec marca 2020 roku nastąpiła jednak nagła zmiana - oto na Instagramie Drake'a pojawiły się urocze zdjęcia jego 2,5-rocznego synka Adonisa.

Fotki wywołały niemałą sensację, a fani doszukiwali się podobieństwa chłopaka do jego słynnego ojca. Zdaniem wielu z nich w tym przypadku nie było to łatwe zadanie: w naszej internetowej sondzie aż 86% czytelników stwierdziło, że Adonis w ogóle nie przypomina taty! (Jeśli chcecie poprawić ten wynik, głosowanie wciąż jest możliwe...)

SOPHIE BRUSSAUX POKAZUJE NASTĘPNE ZDJĘCIA SYNA DRAKE'A

Debiut synka Drake'a na Instagramie wywołał niemałą sensację - fotki malucha w kilkanaście godzin polubiono ponad razy. 

A to nie koniec niespodzianek. Oto kolejne zdjęcia małego Adonisa opublikowała właśnie matka chłopca. Sophie Brussaux zamieściła na Instagramie aż 9 nowych zdjęć z małym Adonisem.

Jednym ze szczegółów, na które zwrócili uwagę fani Drake'a, były jasne i kręcone włosy jego synka. Nie uszło to uwadze Sophie, która postanowiła zażartować z rodzących się przez to plotek i celowo pokolorowała na zdjęciu włosy Drake'a tak, aby pasowały do barwy włosów jego potomka. 

Na innych fotkach widzimy, jak Sophie tuli synka. Są też wspólne portrety małego Adonisa i jego ojca. Wszystkie zdjęcia są radosne i pogodne - i takie też jest przesłanie matki chłopaka.

Każdego dnia dziękuję Bogu za moją cudowną rodzinę i moich przyjaciół, którzy są również moją rodziną, nawet jeśli nie płynie w nas ta sama krew.

Życzę wam wszystkim wiele szczęścia i miłości, abyście trzymali waszych bliskich w swoim sercu w tym czasie trudnym, który przecież dobiegnie końca i wszyscy wyjdziemy z tego silniejsi

- napisała mama synka Drake'a.

ZOBACZ TEŻ:

Proste i szybkie fryzury na #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE