Dorota Szelągowska pozuje z papierosem! "Uprzedzam obrońców moich płuc"

2021-09-23 20:14 kp
Dorota Szelągowska
Autor: WBF

Palenie papierosów już od lat nie jest powodem do domu. Świadomość w kwestii szkodliwości tego nałogu bardzo wzrosła i wiele osób pokonało uzależnienie, by chronić swoje zdrowie. Nie oznacza to jednak, że nie ma już fanów "dymka". Należy do nich Dorota Szelągowska, która nie ma zamiaru kryć się z tym, że lubi papierosy.

Dorota Szelągowska to dla wielu swoich fanek prawdziwy wzór do naśladowania - gwiazda z powodzeniem kontynuuje karierę, ma tłumy wielbicieli i nie może liczyć na brak propozycji zawodowych. W jednym jednak zdecydowanie lepiej nie iść w jej ślady. Chodzi o zamiłowanie do palenia papierosów. 

Oczywiście nikt nie jest idealny i Dorota Szelągowska doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Gwiazda nie kryje się ze swoim nałogiem - już nie raz można było przyłapać ją na paleniu. Nieszczególnie zresztą Dorota się z tym ukrywa. Tym razem wprost pokazała na Instagramie, jak relaksuje się z papierosem w dłoni. 

Shanguy - gwiazdy ESKA Live w szczerym wywiadzie

Dorota Szelągowska z papierosem

Dla osób palących papierosy to jeden z najprzyjemniejszych momentów dnia, gdy po skończonej pracy mogą zapalić. Zdecydowanie nie polecamy tego sposobu relaksowania się - wszyscy wiemy przecież, jak zgubne dla zdrowia jest palenie.

Dorota Szelągowska nie ukrywa jednak, że lubi palić i... uprzedza wszystkich, którzy chcieliby ją w tej kwestii pouczać. 

Uprzedzam obrońców moich płuc - fajrant musi tak wyglądać. #budowa #totalneremontyszelągowskiej

- napisała Dorota pod nowymi zdjęciami, na których pali papierosy.

Cenicie jej szczerość?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE