Szczere wyznanie Moniki Richardson: „Od kilku miesięcy jestem w terapii"

2021-09-23 8:41 AM
Monika Zamachowska
Autor: WBF

Niespodziewane rozstanie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego zszokowało wielu fanów i media. Koniec ich relacji nastąpił kilka miesięcy temu, a mimo to ex para wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Richardson wielokrotnie wbijała byłemu szpilę, podczas gdy ten w gorzkich słowach skarżył się na jej nadopiekuńczość… Teraz Richardson kolejny raz zabiera głos. Tym razem znów o rozstaniu?

To było bardzo niespodziewane rozstanie. Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski w marcu tego roku postanowili zakończyć związek. Małżonkowie długo milczeli na ten temat, jednak od niedawna coraz częściej i chętnie publicznie piorą brudy. Richardson dogryza Zamachowskiemu, a aktor z kolei żali się na jej nadopiekuńczość.

Na Instagramie dziennikarki znów pojawił się wymowny post. Tym razem dotyczący czegoś innego, ale prawdopodobnie mający duży związek z niedawnym zakończeniem relacji. Monika zdradziła, że regularnie chodzi do terapeuty.

Od kilku miesięcy jestem w terapii. Na szczęście trafiłam na mądrą kobietę, w wieku podobnym do mojego (tak, uważam, że to ważne). Rozmawiamy o różnych sprawach, dzisiaj na przykład mówiłyśmy o aktywnym słuchaniu naszego rozmówcy i o powiedzeniu, które moja terapeutka ukuła na potrzeby swojej pracy: „Przede wszystkim nie radzić”. To absolutnie mój problem: jak słuchać, wspierać i milczeć. Może to dziwne, że baba przed pięćdziesiątką zaczyna myśleć o pewnych mechanizmach własnego zachowania, które doprowadziły ją do klęski w trzech małżeństwach. Ale wierzę w to, co zawsze publicznie powtarzam: nigdy nie jest za późno, żeby zrobić coś dobrego ze swoim życiem. Pomyślcie o sobie. I absolutnie miejcie w dupie to, że wezmą Was na języki. Howgh.

– pisała w social mediach.

Czyżby Monika Richardson właśnie przyznała się do nadopiekuńczości, którą zarzucał jej Zamachowski?

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

QUIZ: Wiesz skąd pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 7
Gdzie urodził się Shawn Mendes?
NAJNOWSZE