plotki

Dorota Szelągowska opublikowała romantyczny wpis. Fani spekulują, że jest już po ślubie

2024-05-27 21:07

Dorota Szelągowska chętnie pokazuje swoje życie prywatne i równie chętnie o nim opowiada, chociaż nie zawsze i nie we wszystkich kwestiach. Tym razem na jej Instagramie pojawił się romantyczny wpis. W komentarzach aż zawrzało, bo kilka kadrów wskazuje na to, że Szelągowska miałaby być już po ślubie. Czy tak właśnie jest?

Całkiem niedawno Szelągowska zaskoczyła wpisem, że po 26 latach, w końcu udało jej się zdać prawo jazdy. Wtedy również nie zabrakło uroczego wpisu i wielu pozytywnych komentarzy. Tym razem opublikowała na swoim Instagramie romantyczne wideo, przez które w komentarzach aż zawrzało. Fani spekulują, że Dorota jest już po ślubie, na co wskazują pewne kadry. Czy tak jest naprawdę? A może to tylko "podsumowanie" Doroty Szelągowskiej za dotychczasowe życie? Zdecydowanie poszło o to, że na zdjęciach i kadrach, nie brakuje ukochanego Doroty. To tylko plotki, czy faktycznie są już po ślubie?

Dorota Szelągowska w romantycznym wpisie

Dorota Szelągowska słynie ze swojej charyzmy i szerokiego uśmiechu. Na swoich mediach społecznościowych i w wywiadach, chętnie odsłania kulisy życia prywatnego i zawodowego. Dorota Szelągowska była z Adamem Sztabą przez 11 lat, a kiedy wzięli ślub w 2013 - czar prysł. Para rozwiodła się w 2015 roku. Dorota Szelągowska zamieściła na swoim Instagramie romantyczny wpis, pod którym napisała: "To był bardzo dobry rok. Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że najlepszy. Dziękuję Wojtuś" - czytamy. W komentarzach aż zawrzało: "Lubię Was razem bardzoooo", "Cieszę się razem z Tobą", "Przepiękni jesteście", "Piękni ludzie, macie taki błysk w oku", "Wszystkiego dobrego" - czytamy po postem. Niektórzy Internauci pokusili się nawet o pytanie: "Kochani. Czy Pani wzięła ślub?" - napisał jeden z nich. Niestety Dorota nie postanowiła odpowiedzieć na to pytanie. Pozostają tylko domysły. Fani i internauci odnieśli takie wrażenie, ponieważ Dorota i Wojciech zapozowali pod kwiatowym łukiem, który jest charakterystyczny dla dzisiejszych ślubów i wesel. Jak jest naprawdę? Tego fani dowiedzą się zapewne w swoim czasie.

Dorota Szelągowska o rozwodzie. "Wolę nie być katoliczką, niż być hipokrytką"

Dorota Szelągowska urodziła się 26 września 1980 roku w Libii. Od 2013 do 2015 roku była żoną znanego muzyka - Adama Sztaby. Swoją telewizyjną karierę rozpoczęła w 1998 roku jako prowadząca "Rower Błażeja". Prezenterka znana jest również jako gospodyni programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota oprócz telewizyjnej przygody, prowadzi również własne biuro projektowe.

Dorota Szelągowska o rozwodzie. "Wolę nie być katoliczką, niż być hipokrytką"