marzenie

Dorota Szelągowska spełniła swoje marzenie. Po 26 latach zdała prawo jazdy!

2024-05-21 13:45

Dorota Szelągowska słynie ze swoich remontowych projektów i programów. Tym razem zaskoczyła jednak fanów i pochwaliła się, że... spełniła swoje marzenie i po 26 latach zdała prawo jazdy! Szelągowska nie kryje swojej radości, a na Instagramie nie brakuje podziękowań. Nie ma rzeczy niemożliwych!

Dorota Szelągowska podjęła się kolejnego wyzwania w jej życiu i nie jest to wcale nowy, totalny remont. Tym razem Szelągowska już wcześniej zaskoczyła wpisem na Instagramie. Okazuje się, że zdecydowała się zrobić prawo jazdy po 26 latach. Tego nikt się nie spodziewał! Celebrytka cieszy się już pełną mobilnością i nie kryje swojej radości. Na jej Instagramie pojawił się nowy wpis.

Tak Dorota Szelągowska mieszka w Hiszpanii. "W życiu bym nie uwierzyła"

Dorota Szelągowska zdała prawo jazdy po 26 latach

Najpierw Szelągowska zamieściła na Instagramie post, w którym poinformowała fanów o tym, że po 26 latach wsiadła do "elki". Teraz zaskoczyła obserwatoró i wrzuciła kolejny wpis. Okazuje się, że Dorota Szelągowska zdała właśnie prawo jazdy. "Stało się! 26 lat po zrobieniu pierwszego kursu, zdałam egzamin na PRAWO JAZDY!!! Piekło zamarzło - jak stwierdziła jedna z moich przyjaciółek." - napisała na Instagramie. "Nie macie pojęcia ile „podwózkowych” długów wdzięczności sobie narobiłam przez te wszystkie lata! Właściwie to teraz powinnam zacząć robić w transporcie, żeby je wszystkie spłacić. A rano, przed egzaminem, myślałam że umrę z nerwów. Że taki stres to już nie na moje lata. Jednak człowiek się odzwyczaja. Ale oto jestem, z prawem jazdy, czterdziestą czwórką na karku i mega radochą. Da się! Dziękuję mojej siostrze @maniagmania , która mnie zmusiła na moje własne życzenie, najlepszej na świecie szkole, do której trafiłam przypadkiem, ale nie wierzę w przypadki (...) No i mojemu Wojtkowi, przy którym wszystko jest łatwiejsze. No i w Wam - za całe wsparcie i kciuki." - opublikowała w poście szczęśliwa Dorota. Nie pozostało nic innego, jak życzyć jej niezliczonych kilometrów i bezpiecznych dróg! Szerokości!

Dorota Szelągowska zrobiła to po 25 latach. Takiej jazdy nigdy nie miała

Dorota Szelągowska urodziła się 26 września 1980 roku w Libii. Od 2013 do 2015 roku była żoną znanego muzyka - Adama Sztaby. Swoją telewizyjną karierę rozpoczęła w 1998 roku jako prowadząca "Rower Błażeja". Prezenterka znana jest również jako gospodyni programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota oprócz telewizyjnej przygody, prowadzi również własne biuro projektowe.

Dorota Szelągowska o rozwodzie. "Wolę nie być katoliczką, niż być hipokrytką"