Dominika Tajner-Wiśniewska potwierdza rozwód! "Nie spodziewałam się..."

2019-03-12 12:02
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
Autor: VIPHOTO/East News

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się. Była uczestniczka Tańca z Gwiazdami potwierdziła oficjalnie, że jej mąż złożył pozew rozwodowy. Celebrytka skomentowała sprawę i wyjaśniła, że jest to dla niej podwójnie trudna sytuacja. Przeczytajcie jej komentarz!

Jak Wam wcześniej donosiliśmy, Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się. Żona piosenkarza opublikowała tę informację na Facebooku, jednak później skasowała post, pozostawiając fanów w niepewności i niepokoju.

>> Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą się? Taniec z Gwiazdami rozbił małżeństwo?

Przez kilka godzin fani mogli mieć nadzieję, że usunięty post był tylko efektem kłótni albo dziwnym żartem. Niestety, Dominika Tajner-Wiśniewska oficjalnie potwierdziła, że to już koniec jej małżeństwa z liderem Ich Troje.

HO TEMAT!
Conor McGregor

Autor: RM / SplashNews.com/East News

Conor McGregor aresztowany! Zaatakował fana za robienie mu zdjęć

Dominika Tajner-Wiśniewska skomentowała sprawę w rozmowie w WP.pl. Okazuje się, że to Michał Wiśniewski zdecydował o rozwodzie, a ona sama jest zaskoczona jego postanowieniem.

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne

- powiedziała WP była uczestniczka Tańca z Gwiazdami. Dlaczego wcześniej Dominika Tajner-Wiśniewska skasowała swój post na Facebooku?

Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro

- wyjaśniła celebrytka.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner ślub wzięli w 2012 roku. Para zaczęła spotykać się po latach przyjaźni. Dominika pomagała Michałowi walczyć z alkoholizmem. Jest czwartą żoną Wiśniewskiego.

W piątek, 8.03.2019, Dominika Tajner-Wiśniewska odpadła z Tańca z Gwiazdami w drugim odcinku nowej edycji show.

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
Autor: VIPHOTO/EastNews
NAJNOWSZE