Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą się? Taniec z Gwiazdami rozbił małżeństwo?

2019-03-12 9:41
Dominika Tajner-Wiśniewska w Tańcu z Gwiazdami, Michał Wiśniewski
Autor: East News

Choć Dominika Tajner-Wiśniewska zakończyła już swoją przygodę z Tańcem z Gwiazdami 2019, konsekwencje swojego udziału może odczuwać jeszcze przez dłuższy czas! Polskie tabloidy już jakiś czas temu donosiły, że mąż Dominiki - Michał Wiśniewski miał być wyjątkowo zazdrosny o tanecznego partnera swojej żony. Czyżby sprawy zaszły za daleko? Dominika alarmuje, że Michał.... złożył pozew o rozwód!

Dominika Tajner-Wiśniewska nie miała okazji długo nacieszyć się swoim udziałem w Tańcu z Gwiazdami 2019. Żona Michała Wiśniewskiego pożegnała się z show już w 2. odcinku programu, mając za sobą dwa tańce. Teraz okazuje się, że mogło to być... o dwa za dużo! Czyżby obserwowanie żony w ramionach innego było dla Michała Wiśniewskiego zbyt dużym obciążeniem? Dominika alarmuje, że Michał złożył pozew o rozwód!

Już jakiś czas temu media informowały, że Michał Wiśniewski z dużym niezadowoleniem obserwuje kontakt Dominiki i jej tanecznego partnera. Jak informował Fakt, wokalista "dostawał ataków furii" i "był zaniepokojony, że choreografie sprzyjają bliskości". Małżeństwo miało nawet pokłócić się z powodu zazdrości Michała.

HOT TEMAT
Taniec z Gwiazdami, Justyna Żyła

Autor: VIPHOTO/East News

Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła znowu najgorsza? Pavlović: "Awansowałaś do starszaków"

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą się?

Dominika Tajner-Wiśniewska zaniepokoiła wszystkich fanów swoim ostatnim wpisem na Facebooku. Jak podaje Super Express, żona Michała Wiśniewskiego poinformowała o pozwie rozwodowym, który miał złożyć wokalista.

Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód!

- brzmiał tekst postu, który zniknął już z profilu Dominiki.

Czy to rzeczywiście poważny kryzys w małżeństwie, czy też Dominika Tajner-Wiśniewska zażartowała tym samym z plotek, które pojawiały się w ostatnich tygodniach w polskich mediach?

>> Taniec z Gwiazdami 2019. Kto odpadł 8.03? Odcinek 2 - sprawdź wyniki!

Zobacz też:

NAJNOWSZE