Conor McGregor aresztowany! Zaatakował fana za robienie mu zdjęć

2019-03-12 9:12
Conor McGregor
Autor: RM / SplashNews.com/East News

Conor McGregor po raz kolejny już ma problemy z prawem. Zawodnik MMA trafił do aresztu po tym, jak rzucił się w wściekłością na jednego ze swoich fanów. Sportowca czeka proces. Conor McGregor doskonale znany jest stróżom prawa - w ubiegłym roku zawodnik napadł na autobus, w którym znajdował się inny zawodnik, a w 2017 roku zaatakował innego kibica.

Znany z wybuchowego charakteru Conor McGregor po raz kolejny trafił za kratki. Jeden z najsłynniejszych gwiazdorów UFC na świecie zaatakował swojego kibica po tym, jak ten próbował zrobić mu zdjęcia przed hotelem Fontainebleau Miami Beach. Sportowiec wściekł się i z agresją wyrwał mężczyźnie telefon z rąk, a następnie... rzucił telefon na ulicę i zaczął po nim skakać.

W wyniku ataku Conor McGregor trafił w poniedziałek 11 marca do aresztu, gdzie spędził noc. Postawiono mu zarzut kradzieży z użyciem siły. Czeka go proces. To nie pierwsze problemy Conora McGregora z prawem. Zawodnik ma już za sobą kilka procesów sądowych.

HOT TEMAT
Khloe Kardashian

Autor: SplashNews.com/East News

Khloe Kardashian ma dosyć hejterów! Błaga fanów o uprzejmość

Conor McGregor w areszcie. Kolejne problemy z prawem słynnego zawodnika MMA

Conor McGregor już nie pierwszy raz z dużą agresją zareagował na fana z telefonem w ręku. W 2017 roku zawodnik próbował wyrwać urządzenie innemu kibicowi, który nagrywał swojego idola. Głośny proces McGregora miał tez miejsce w ubiegłym roku. W kwietniu 2018 roku sportowiec wywołał awanturę po konferencji prasowej UFC. Zawodnik prawdopodobnie nie umiał pogodzić się z odebraniem pasa. Po wyjściu z konferencji UFC Conor McGregor z wściekłością biegał po parkingu i rzucał metalowymi barierkami i koszami na śmieci. W pewnym momencie Conor McGregor zaatakował też stojący w pobliżu bus, w którym znajdował się inny zawodnik. W wyniku zdarzenia został skazany na prace społeczne.

Zobacz też:

NAJNOWSZE