Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski w super romantycznej sesji! Fani zachwyceni!

2019-08-23 20:58 nk
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski
Autor: www.instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit pochwaliła się na Instagramie niesamowitą sesją zdjęciową z mężem, Wojciechem Dunaszewskim, na potrzeby magazynu Viva. Aktorka jest wystylizowana na pin-up girl i wygląda fantastycznie! Zobaczcie zdjęcia, które zachwyciły internautów!

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wzięli ślub 7 lipca 2018 roku. Niedawno obchodzili więc pierwszą rocznicę swojego małżeństwa. Z tej okazji para wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, której efektami pochwaliła się dopiero teraz. Sesja została bowiem zrealizowana na potrzeby najnowszego numeru magazynu Viva, któremu para przy okazji udzieliła wywiadu na temat sowjej miłości. 

Dominika Gwit jako pin-up girl

Sesja zdjęciowa Dominiki i Wojciecha to niemała niespodzianka dla fanów. Sympatyczna aktorka wcieliła się w niej bowiem w pin-up girl! Fotki, którymi gwiazda podzieliła się na Instagramie, są utrzymane w bardzo pozytywnym i kolorowym klimacie lat 60./70.

Urocze fotki zrobił zakochanym Szymon Szcześniak. Całokształtu tego słodkiego klimatu dopełnia rozmowa, która ukazała się wraz ze zdjęciami. Z wywiadu dla Vivy możemy dowiedzieć się między innymi, że Dominika mówi do swojego męża "moje szczęście", a on ma ją wpisaną w telefonie jako "absolutnie wszystko"!

Zobaczcie fotki z sesji dla Vivy! Jak podoba Wam się taka Dominika Gwit?

Zobacz też:

NAJNOWSZE