Doda znów morsuje! Pokazała nowe zdjęcia. BRRRR...

2022-01-23 12:08 mm
Doda
Autor: WBF

Jeśli Wam zimno, lepiej nie skrolujcie artykułu do nowych zdjęć Dody. Piosenkarka wybrała się na kolejne morsowanie. Została prawdziwą fanką wskakiwania do lodowatej wody!

Na początku roku Doda pochwaliła się nowym hobby. Artystka zabrała się za morsowanie. I nie była to tylko jednorazowa przygoda... Doda zrobiła to znowu! Na jej Instagramie pojawiły się kolejne "mrożące krew w żyłach" foty.

Doda znów morsuje

Z każdym rokiem przybywa w Polsce fanów morsowania. Choć zdania na ten temat są podzielone nawet wśród lekarzy, coraz więcej osób testuje odporność i silną wolę, decydując się na wskoczenie do lodowato zimnej wody. Niedawno do grona sympatyków morsowania dołączyła także Doda.

Wygląda na to, że gwiazda traktuje to całkiem poważnie! Na instagramowym profilu artystki możemy zobaczyć zdjęcia z kolejnej sesji morsowania. W pierwszym poście Doda wzbogaciła zdjęcie słynnym cytatem Bruce'a Lee.

Oczyść umysł, pozbądź się formy i kształtu – jak woda. Woda może płynąć swobodnie albo niszczyć. Bądź wodą, mój przyjacielu

- czytamy przy nowym zdjęciu morsującej Dody.

Kilka godzin później na Instagramie artystki pojawiła się seria kolejnych zdjęć. 

Doda zdrowia doda❄️Ten atrybut powinien pomoc Wam w zgadnieciu mojego drugiego imienia…

- napisała przy fotkach piosenkarka.

Nam na sam widok robi się zimno, ale wierzymy, że po przełamaniu pierwszych oporów może to być całkiem fajne doświadczenie. 

A Wy próbowaliście już morsowania?

Sonda
Co myślisz o wchodzeniu do lodowatej wody?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022
NAJNOWSZE