Doda PÓJDZIE NA STUDNIÓWKĘ z fanami! Jest jednak JEDEN WARUNEK!

2022-01-16 20:00 RD
Doda w wywiadzie dla Radia ESKA
Autor: ESKA

Doda ogłosiła, że każdy ma szansę zaprosić ją na swoją studniówkę. Jednak jest pewien warunek, który musi spełnić każdy chętny i każda chętna. O co chodzi? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Doda ostatnio jest bardzo aktywna w mediach, a także w mediach społecznościowych. Po trudnych chwilach w życiu prywatnym, artystka skupia się na swojej karierze. Nie minęła jeszcze radość po ogromnym sukcesie filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego piosenkarka była producentką kreatywna, a już pojawia się kolejny sukces. A właściwie całe ich pasmo. 

Najnowsza piosenka Dody, "Fake Love", okazała się strzałem w dziesiątkę. Numer świetnie radzi sobie w sieci, ale też w stacjach radiowych. Usłyszeć możecie go chociażby w Radiu Eska. 

Doda chce, by kawałek znalazł się na szczytach list przebojów. I właśnie z tym związany jest jej studniówkowy konkurs. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Doda na TikToku wyznała, że otrzymuje setki zaproszeń na studniówkę.

Jak wiecie, mój singiel właśnie trafił na różne listy przebojów radiostacji. Potrzebuje waszych głosów, potrzebuje waszego wsparcia, a Wy potrzebujecie mnie na studniówce. Zróbmy więc mały deal. Ogłaszam konkurs, maila podaję w opisie. Zapraszam do wysyłania na niego jak najwięcej screenów, które będą dowodem na to, że zagłosowaliście na moją piosenkę w różnych radiostacjach, których spis macie na mojej oficjalnej stronie internetowej

tłumaczy Doda w mediach społecznościowych.

Możecie zatrudnić całą szkołę do wysyłania. Im więcej tych screenów, tym większe szanse na wygraną. A jeżeli jesteście już po studniówce, to jeszcze są walentynki. I zaznaczam, że mogę iść i z dziewczyną, i z chłopakiem

dodała. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE