Doda wpadnie w SZAŁ? Dawid Podsiadło dołącza do walki o pierwsze miejsce

2022-10-07 15:16 Joanna Dembek
Doda i Dawid Podsiadło
Autor: TRICOLORS/East News / Adam Burakowski/REPORTER Doda i Dawid Podsiadło zapowiedzieli premierę swoich nowych krążków

Doda po trzech latach wydaje nowy album, który ukaże się już tej jesieni. Niespodzianek jest jednak więcej, ponieważ Dawid Podsiadło również zapowiedział premierę kolejnego krążka. Co więcej, oba wydawnictwa będą dostępne w sprzedaży tego samego dnia. To oznacza, że szykuje się rywalizacja o pierwsze miejsce na liście OLIS!

Od wydania ostatniej płyty Dody minęły trzy lata. Fani już nie mogą doczekać się nowego materiału, ale już niedługo będą mieli okazję posłuchać Aquarii, która nakładem wytwórni Uniwersal Music Polska dostępna będzie w sprzedaż sprzedaży 21 października 2022.

Na ten sam pomysł wpadła wytwórnia Sony Music, która odpowiada za nowy krążek Dawida Podsiadły zatytułowany Lata Dwudzieste. Płyta trafi na sklepowe półki tego samego dnia, czyli 21 października 2022.

To zwiastuje zaciętą rywalizację o najwyższą pozycję na liście OLIS, która podaje zestawienia sprzedaży detalicznej płyt. Szykuje się zacięta walka, czy może jednak pewne jest, kto uplasuje się na najwyższym miejscu?

Doda - nowa płyta: Aquaria

Preorder krążka Dody zajął 1. miejsce w zestawieniu Empiku. To zwiastuje dużą sprzedaż. Jest to wyjątkowa płyta dla wokalistki, ponieważ rozlicza się na niej z przeszłością i żegna się z demonami, które prześladują ją od lat. 

Doda tanecznym krokiem zamyka mroczny rozdział życia, zatrzaskując za sobą drzwi przeszłości. Ten album nie tylko w nazwie nosi ze sobą symbol odrodzenia... - czytamy w opisie.

Na płycie znajdą się takie utwory jak Melodia ta, czy Fake Love, które są już dobrze znane fanom Doroty.

Dawid Podsiadło - nowa płyta: Lata Dwudzieste

Dawid Podsiadło na swoim czwartym krążku opowie o swoich osobistych rozterkach, a w kawałkach nie zabraknie mocnego przekazu. Najlepszą jego zapowiedzią jest singiel Post.

Lata XXte to moje pierwsze dziesięć lat innego życia. Innego od pierwszych dwudziestu. To także nabranie powietrza do płuc przed zbliżającą się trzydziestką i zderzenie się z moim nastoletnim wyobrażeniem o tym, kim wtedy będę. Wachlarz emocji, który towarzyszył mi podczas pracy nad albumem był bardzo szeroki, ale w ogólnym odbiorze sama płyta wydaje mi się całkiem taneczna i bardzo przebojowa. Chyba najbardziej z dotychczasowych - zapowiada Dawid.

7 października 2022 ukazał się kolejny singiel - To co masz Ty - który dostępny jest na YouTubie. Za reżyserię którego odpowiada Filip Załuska, który stworzył niezmiernie emocjonalne dzieło.

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media
NAJNOWSZE