Doda z przyjaciółkami biegają po Tatrach TOPLESS! Turyści muszą być zachwyceni

2021-05-04 16:39 kp
Doda
Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SUPER EXPRESS

Mimo niezachęcającej pogody w weekend majowy w Tatrach pojawiły się prawdziwe tłumy turystów. Znalazła się wśród nich Doda, która w pięknych okolicznościach przyrody bawiła się z przyjaciółkami. Wokalistka zamieściła w sieci bardzo gorące zdjęcie, na którym razem z nimi pozuje na szlaku... topless. Myślicie, że jakiemuś turyście udało się je wypatrzeć?

Każdy, kto wybrał się kiedyś w szczycie sezonu w Tatry, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że odnalezienie spokoju i ciszy na najbardziej popularnych szlakach graniczy z cudem, a innych turystów można spotkać niemal na każdym kroku. Do wyjazdu w Tatry nie zniechęciło to jednak w weekend majowy Dody, która bawiła się tam razem ze swoimi koleżankami.

Wyprawami na szlaki Doda chwaliła się na swoim Instagramie przez cały weekend, a ci, którzy przyzwyczajeni są do oglądania wokalistki głównie w seksownych sukienkach i szpilkach, zapewne zdziwił widok gwiazdy w leginsach i górskich butach, w których dzielnie pokonywała kolejne szlaki.

>> Majówka 2021: DODA wolne dni spędziła w górach! Nawet w dziczy WYGLĄDA ZJAWISKOWO!

Okazuje się jednak, że najciekawsze fotki z Tatr Doda zostawiła na teraz!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Doda topless w Tatrach

Doda pokazała na swoim Instagramie najnowsze zdjęcia z wypadu w góry, które zdecydowanie podgrzały atmosferę! Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym z dwiema koleżankami - ubranymi w podobne leginsy - pozuje bez stanika na tle gór. I trudno zdecydować, który z elementów zdjęcia najbardziej przyciąga tu wzrok :) Sama Doda z jej charakterystycznym tatuażem na plecach stanęła pomiędzy przyjaciółkami.

Enjoy The view -we said to The mountains.Teraz i widoki mają niezłe widoki🤷‍♀️😁⛰ 

- napisała żartobliwie gwiazda.

A fani w komentarzach piszą:

Za chwilę przez Was cały śnieg stopnieje! 😂🔥

Lawina murowana 🔥🔥❤️

Cholera, wiedziałem, aby jechać w Tatry, a nie w Beskid Żywiecki 🤣

Myślicie, że jakiś turysta miał szczęście i spacerował akurat z lornetką? :)

NAJNOWSZE