Majówka 2021: DODA wolne dni spędziła w górach! Nawet w dziczy WYGLĄDA ZJAWISKOWO!

2021-05-03 21:00 RD
Doda
Autor: WBF

Majówka 2021 nie należała do najbardziej udanych. Plany wielu osób pokrzyżowała pogoda, która pozostawiała wiele do życzenia. Dodzie jednak się poszczęściło. W jej mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których widać, że w górach pogoda nie była najgorsza. Artystka po raz kolejny udowodniła też, że nawet w dziczy wygląda zjawiskowo. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Majówka 2021 nie była zbyt atrakcyjna dla wielu Polaków. Miało to związek z pogodą, która przez ostatnie dni nas nie rozpieszczała. W większości miejsc w kraju na niebie było dużo chmur, z których padał momentami bardzo intensywny deszcz. Okazuje się jednak, że nie wszędzie warunki były aż tak paskudne. Udowodniła to Doda, która na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie ze swojego krótkiego wypoczynku. 

Gwiazda razem ze swoimi przyjaciółkami wolne chwile spędzała w Tatrzańskim Parku Narodowym. Całą fotorelację udostępniła w mediach społecznościowych. 

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Na fotkach widać świetnie wystylizowaną artystkę. Trzeba przyznać, że Doda nawet w dziczy wygląda zjawiskowo. Zobaczcie sami: 

NAJNOWSZE