Doda seksownie tańczy dla męża w hotelu! "Wypij tyle ginu, co ja i się ze mną zmierz"

2019-10-17 11:18 nk
Doda
Autor: www.instagram.com/dodaqueen

Doda i Emil Stępień polecieli na romantyczne wakacje do Tunezji. Gwiazda wrzuciła na Instagram filmik, w którym możemy zobaczyć, jak ubrana z połyskującą mini gwiazda zmysłowo wygina się przed mężem w hotelowym apartamencie. Publikując materiał piosenkarka zaznaczyła: "jestem na wakacjach gdzie PIJE się alkohol".

Doda wie, jak rozpalić zmysły swoich fanów! Piosenkarka, która poleciała z mężem na wakacje do Tunezji, co chwilę racz swoich obserwatorów na Instagramie seksownymi zdjęciami, głównie w stroju kąpielowym. Szczególne wrażenie robi jednak filmik nagrany w apartamencie hotelowym Dody i Emila Stępnia!

Doda w HOT TAŃCU!

Gorące tunezyjskie klimaty plus gorąca Doda - to musiało się tak skończyć! Piosenkarka wrzuciła do sieci filmik, w którym seksownie tańczy dla męża a pokoju hotelowym.

Podczątkowo artystka opublikowała nagranie na Insta Stories, jednak jej taniec cieszył się taką popularnością, że postanowiła wstawić go również na sam profil. Dała przy tym do zrozumienia, że wymyślna choreografia nie powstała na trzeźwo...

Ponieważ moj taniec cieszył się ogromną ekscytacja wśród Was ,to wrzucam go ku uciesze zmysłów jako post 😈🤦🏼‍♀️🤫 zaznaczam ,ze jestem na wakacjach gdzie PIJE się alkohol

- napisała Doda. Gwiazda na co dzień bardzo dba o zdrowy tryb życia i nie pije alkoholu. Na wakacjach zrobiła jednak najwyraźniej wyjątek.

Jej taniec zachwycił nawet Izabellę Miko, która zadeklarowała chęć dołączenia do piosenkarki, kiedy będzie ku temu okazja!

Potańczymy razem następnym razem, tylko ja tak bez alkoholu. 🤣🤣🤣🤣🤣 Bravo kochanie!!!😘😘😘

- napisała Miko.

Choć większość fanów zachwyca się seksownymi ruchami Dody, oczywiście nie mogło zabraknąć słów krytyki. Ktoś zwrócił artystce uwagę na to, że ma bałagan w pokoju (na fotelu leżało luzem kilka ubrań), a ktoś inny napisał, że powinna popracować nad gracją chodzenia w szpilkach!

Wypij tyle ginu, co ja i się ze mną zmierz Bitch

- odparowała Doda.

NAJNOWSZE