Doda ogląda Love Island! Wkurzona gwiazda komentuje ostatni odcinek. Nie tylko ona...

2019-10-09 15:35 nk
Doda, uczestnicy Love Island
Autor: www.instagram.com/dodaqueen, www.instagram.com/loveislandwyspamilosci

Ostatni odcinek Love Island, w którym odpadli Monika i Paweł, bardzo rozczarował widzów reality show. Wśród nich jest, jak się okazuje, Doda, którą decyzja pozostałych mieszkańców Wyspy Miłości tak wkurzyła, że piosenkarka postanowiła podzielić się swoimi uczuciami na Insta Stories! Odcinek skomentował też brat Pawła!

Decyzja uczestników Love Island Polska to niemały szok dla widzów. Przypomnijmy: we wtorkowym odcinku z reality show pożegnali się Monika i Paweł, których mieszkańcy Wyspy Miłości wskazali jako parę mającą najmniejsze szanse na stworzenie trwałej relacji. Decyzja była właściwie jednogłośna, bo jedynie Monika i Paweł wskazali kogoś innego, niż oni sami! Ich wybór padł na Damiana i Beatę, którzy sami przyznają, że nie ma między nimi chemii. Szokiem dla Moniki był fakt, że wskazała ją nawet Sylwia, która deklarowała przyjaźń z piękną blondynką.

Eliminacja Moniki i Pawła szokiem!

Wielu widzów Love Island Polska uważa, że Monika i Paweł nie powinni opuścić Wyspy Miłości, bo była między nimi więź i trudno mówić o braku szans na prawdziwy związek. Trudno uniknąć wrażenia, że uczestnicy wyeliminowali wizażystkę, bo jej po prostu nie lubili. Dziewczyna była w programie od początku i dała kosza kilku facetom, a Marietcie próbowała odbić Franka - jej zachowanie w programie wielu osobom się nie podobało.

Wynik głosowania z wtorkowego odcinka skomentował między innymi brat bliźniak Pawła. Piotr Tyburski napisał w mediach społecznościowych: "Dobrze, że już wracasz, bo mamy dużo więcej do zyskania i do zrobienia w życiu prywatnym, niż spędzanie kolejnych dni z fałszywymi ludźmi". Na Insta Stories dodał zaś: "Nie będziesz już musiał dłużej męczyć się z tymi fałszywymi ryjami, wracasz do prawdziwych ludzi".

Finał wtorkowego Love Island skomentowała też Doda, którą odpadnięcie Moni i Pawła rozczarowało...

No to powiem wam, że trochę się zdenerwowała, jak oglądałam Love Island teraz.

- powiedziała Doda w swoim story.

Zgadzacie się z nią?

NAJNOWSZE