Mam Talent Doda

i

Autor: AKPA

Doda reaguje na wpis Chylińskiej. Wbiła szpilę Kubie Wojewódzkiemu!

2023-03-18 17:54

Takiej dramy w polskim show-biznesie chyba nikt się nie spodziewał. Agnieszka Chylińska publicznie nazwała Kubę Wojewódzkiego dwulicowym i kłamliwym po tym, jak w ostatnim odcinku swojego programu zasugerował, że wokalistka nie zachowała się wobec niego lojalnie. Na wpis artystki zareagowała między innymi Doda.

Doda zareagowała na wpis Agnieszki Chylińskiej poświęcony słowom Kuby Wojewódzkiego. W zeszły wtorek swoją premierę miał drugi odcinek nowego sezonu show Kuby Wojewódzkiego, którego gośćmi byli Piotr Gąsowski i Roksana Węgiel. W rozmowie z aktorem dziennikarz powrócił wspomnieniami do czasów, gdy w 2010 roku zrezygnował z posady jurora w show Mam Talent, gdzie wspólnie z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak oceniał zmagania uczestników. Showman wbił szpilę dawnym koleżankom, sugerując brak lojalności z ich strony.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z Mam Talent!, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność! - powiedział.

Jego słowa nie umknęły uwadze artystek. Na ich skomentowanie jako pierwsza zdecydowała się Agnieszka Chylińska. Wokalistka określiła go mianem dwulicowego i kłamliwego, zapewniając, że nigdy nie poinformował jej o swoim odejściu z formatu. 

O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów. Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego - zarzucając mi nielojalność - po ludzku kłamiesz. (...) Jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej - napisała.

Na wpis artystki zareagowała Doda, która nie ma dobrych wspomnień po ostatniej wizycie u Kuby Wojewódzkiego.

Agnieszka Chylińska odpowiada Wojewódzkiemu. "DWULICOWY i KŁAMLIWY"

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda reaguje na wpis Chylińskiej

Wpis Agnieszki Chylińskiej skomentowali m.in. Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Michał Wiśniewski oraz Doda. Artystka sama kilka miesięcy temu przerwała rozmowę z Kubą Wojewódzkim, gdy ten zaczął wypytywać ją o skandale z przeszłości. Piosenkarka ewidentnie nawiązała do tamtego zajścia w komentarzu pozostawionym pod postem koleżanki z branży.

Aż chce się rzec: a nie mówiłam ☺️ - napisała.

Myślicie, że Kuba Wojewódzki odniesie się do słów swoich koleżanek z panelu jurorskiego? Na wyjaśnienie sytuacji na swoim Instagramie zdecydowała się także Małgorzata Foremniak.

Sonda
Czy oglądasz show Kuby Wojewódzkiego?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE