Agnieszka Chylińska Kuba Wojewódzki

i

Autor: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Agnieszka Chylińska odpowiada Wojewódzkiemu. "DWULICOWY i KŁAMLIWY"

2023-03-18 11:17

Kilka dni temu głośno zrobiło się o wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego, który w swoim programie zarzucił Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak brak lojalności. Jurorki Mam Talent miały nie wywiązać się ze złożonej mu obietnicy i nie zrezygnować ze swojego udziału w show. Wokalistka zdecydowała się odpowiedzieć. Padły ostre słowa.

Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki to jeden z ulubionych duetów polskich telewidzów. Za każdym razem, gdy wokalistka gościła w programie showmana, odczuwalna była między nimi chemia. Wszystko wskazuje na to, że fani piosenkarki już nigdy nie zobaczą jej na legendarnej kanapie. Zaledwie kilka dni temu w rozmowie z Piotrem Gąsowski, który solidarnie zrezygnował z posady prowadzącego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, kiedy pracę w nim straciła Katarzyna Skrzynecka, dziennikarz cofnął się wspomnieniami do czasów, gdy sam zdecydował się odejść z Mam Talent i poinformował o tym Agnieszkę Chylińską oraz Małgorzatę Foremniak. Artystki miały wówczas zapewnić go, że także zrezygnują.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z Mam Talent!, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność! - wyznał.

Słowa Wojewódzkiego dotknęły Agnieszkę Chylińską, która zdecydowała się odpowiedzieć. W opublikowanym oświadczeniu nazwała go dwulicowym oraz kłamliwym.

Ten występ w Mam Talent wciąż wywołuje łzy. Chylińska nie umiała powstrzymać emocji

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Agnieszka Chylińska uderza w Wojewódzkiego

Słowa kolegi nie umknęły uwadze Agnieszki Chylińskiej. Wokalistka zamieściła w sieci pełne żalu oświadczenie, w którym zarzuciła mu kłamstwo. 

Drogi Kubo. O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów. Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego - zarzucając mi nielojalność - po ludzku kłamiesz. Przychodziłam do Twojego programu na wyraźne Twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś. Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem czy mogę znowu do Ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę. Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej. PS. A może po prostu MIAŁEŚ ZŁY DZIEŃ - napisała.

Warto przypomnieć, że już w 2014 roku, goszcząc na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego, Agnieszka Chylińska wyrzuciła mu, że odszedł z Mam Talent bez słowa.

- Zadzwoniłem do ciebie.

- A gówno!

- Nie zadzwoniłem? Powiedziałem ci, że odchodzę.

- Gówno, nie powiedziałeś właśnie!

- Prosiłem Foremkę, żeby ci powiedziała... - przekomarzali się.

Myślicie, że dziennikarz odpowie?

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz program Kuby Wojewódzkiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE