Doda po usłyszeniu zarzutów dzwoniła do mamy! Nie odbierała…

2021-12-05 20:00 RD
Doda
Autor: WBF

Doda niedawno usłyszała prokuratorskie zarzuty związane z działalnością firmy jej byłego męża, Emila. W rozmowie z dziennikarzem postanowiła opowiedzieć zabawną historię, która miała miejsce chwilę po tym, gdy się o tym dowiedziała. W roli głównej mama artystki, Wanda. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

W prywatnym życiu Dody ostatnio sporo się dzieje. Jakiś czas temu artystka rozwiodła się ze swoim mężem. Była też afera związana z filmem “Dziewczyny z Dubaju”, którego Dorota była producentką kreatywną. Niedawno gwiazda usłyszała zarzuty. Mają one związek z działalnością firmy jej byłego męża. To zarzuty "udzielenia pomocy do usunięcia zagrożonych zajęciem składników majątkowych spółki zajmującej się produkcją filmów poprzez utworzenie na terenie Malty nowej jednostki gospodarczej - spółki prawa maltańskiego". Dodzie grozi do 5 lat więzienia, a jej byłemu mężowi 10. 

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?

Gdy tylko Doda dowiedziała się o zarzutach postanowiła zadzwonić do swojej mamy, żeby ta się nie denerwowała. Pani Wanda jednak nie odbierała telefonu. Finalnie jednak artystce udało się dodzwonić do mamy, by powiedzieć o zarzutach. 

Nie mogłam rozmawiać, bo "Kozacka miłość" leciała! Doroniu, nie pierwszy i ostatni raz, a "Kozackiej miłości" nie ma powtórek…

powiedziała pani Wanda Dodzie, która całą historię opowiedziała dziennikarzowi Pomponika.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?
NAJNOWSZE