Sam Asghari twerkuje dla Britney Spears! Teraz on jest BUTTNEY

2021-12-05 11:02 es

Wygląda na to, że Sam Asghari to niezły dowcipniś. Na jednym z ostatnich nagrań pupa Britney Spears wyglądała bardzo korzystnie. Trener nazwał ją... Buttney. Zdaje się, że pozazdrościł ukochanej i sam sprawił sobie pośladki ala Kim Kardashian. Zobaczcie to nagranie!

Sam Asghari i Britney Spears mają teraz naprawdę dobry czas. Para się zaręczyła i będzie mogła bez przeszkód zorganizować ślub. Po 13 latach sąd wreszcie zdjął kuratelę nad wokalistką. Nic dziwnego, że obojgu dopisują świetne humory!

Niedawno Britney Spears ujawniła swój komediowy talent, publikując skecz obśmiewający terapeutów, z którymi musiała się spotykać w czasie kurateli.

Teraz Sam Asghari rozbawił internautów!

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Sam Asghari twerkuje dla Britney Spears

Chyba nie ma kobiety, która nie uważałaby, że poczucie humoru to bardzo ważna cecha u partnera. Najwyraźniej Britney Spears się z tym zgadza, bo jej narzeczony to niezły śmieszek.

Na Instagram trafiło nagranie, na którym Sam Asghari wchodzi do pokoju. Gdy się odwraca, widzimy, że wypchał sobie pośladki! Britney Spears nie może powstrzymać śmiechu, gdy jej ukochany zaczyna twerkować.

Takich ruchów nie powstydziłaby się nawet Nicki Minaj!

Doceniacie jego poczucie humoru?

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?
NAJNOWSZE