Doda bierze rozwód! "Decyzja przemyślana i OSTATECZNA"

2021-06-09 18:36 mm
Doda
Autor: WBF

Doda bierze rozwód! 9 czerwca 2021 roku Dorota Rabczewska niespodziewanie oświadczyła, że rozstaje się z mężem! Swoją decyzję ogłosiła na Instagramie - jak sama tłumaczy, chciała uprzedzić moment, aż fanom doniesie o tym ktoś życzliwy. Zobaczcie, co pisze Doda. Dlaczego się rozwodzi? Przeczytajcie jej oświadczenie!

Doda się rozwodzi! W sieci właśnie pojawiło się oficjalne oświadczenie artystki. Dorota Rabczewska ogłasza w nim, że rozstaje się z mężem. Jednocześnie Doda wyjaśnia, że wciąż jest związana z Emilem Stępniem sprawami biznesowymi.

Co pisze Doda o swoim rozwodzie? Zobaczcie treść jej oświadczenia, jakie pojawiło się na Instagramie w środę 9 czerwca 2021 roku.

Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”...Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna.

Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz 5 letni związek.Dziękuje wszystkim za wsparcie.Wierzę,że najlepsze jeszcze przede mną💜 W kwestii biznesowej:Premiera „dziewczyn z Dubaju”,z angielską wersją „Girls to buy” jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu 🤦🏼‍♀️ Po raz kolejny jednak podkreślam:w naszej spółce jesteśmy 50/50 , ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za Finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień.

Doda: "Rozwód jest OK"

Oświadczenie o rozwodzie z Emilem Stępniem Doda wzbogaciła slajdami z tekstem. Na fioletowym tle widzimy na pierwszym slajdzie widzimy napis "Divorce is OK" ("Rozwód jest OK"). Na następnych kolejno:

Rozstanie jest OK.

Zaczynanie od początku jest OK.

Zmiany są OK.

Bycie samym jest OK.

Co nie jest OK, to tkwienie w miejscu, w którym nie jesteś szczęśliwy.

To nie jest OK.

Oczywiście zaraz po tym, jak Doda ogłosiła, że bierze rozwód, pod postem artystki pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów. Wielbiciele i przyjaciele Doroty nie szczędzą jej słów wsparcia.

Doda z jednej strony to smutna wiadomość, ale wszystko w naszym życiu dzieje się po coś.! Z drugiej to trzeba szukać dobrych stron, wyciągnąć lekcje i iść do przodu.! Miej głowę u góry.! Jesteśmy z Tobą.! Wspieramy Cię.! 🖤

Dziękujemy że wyszło to od Ciebie i postanowiłaś powiedzieć to głośno. To wymagało odwagi. Jesteśmy z Tobą. Mam nadzieje że hieny nie będą szukać sensacji. Trzymaj się 💜💜💜

Szkoda. Jakoś po cichu wierzyłem, że w tym związku w końcu byłas prawdziwe szczęśliwa. Ufam, że mimo wszystko wciąż tak będzie

- piszą fani pod postem Dody o rozwodzie z Emilem.

NAJNOWSZE