Doda na Eurowizji i w The Voice of Poland? Fani Doroty piszą do Jacka Kurskiego

2021-05-25 15:04 mm
Doda
Autor: WBF

Doda może liczyć na wsparcie fanów w każdej sytuacji. Wielbiciele artystki wysłali do prezesa Telewizji Polskiej list, w którym apelują o zatrudnienie Doroty Rabczewskiej w The Voice of Poland. Równolegle fani próbują wywalczyć wybór swojej idolki na polską kandydatkę w przyszłorocznym konkursie Eurowizji!

Od czasu Michała Szpaka Polska nie radzi sobie najlepiej w dorosłym konkursie Eurowizji. W tym roku reprezentował nas Rafał Brzozowski, który jak już wiemy odpadł po pierwszym występie. W ubiegłych latach nie było dużo lepiej... Czy jest ktoś, kto mógłby podbić serca europejskich widzów i powalczyć o wysokie miejsce w finale Eurowizji?

Fani Dody wierzą, że nadzieja w ich idolce! Tuż po zakończeniu tegorocznej Eurowizji wielbiciele piosenkarki rozpoczęli akcję namawiania jej na start w przyszłej edycji konkursu. Doda pokazała na Instagramie wiadomości, jakie otrzymuje od swoich fanów.

should I save your souls?😇Co Wy sądzicie na ten temat ?

- zapytała na swoim profilu artystka.

Chyba nie trzeba dodawać, jaki był odzew w komentarzach. Fani Dody w większości popierają ten pomysł i przewidują, że Dorota miałaby wielkie szanse na bardzo dobry wynik.

Ale okazuje się, że fani Dody wspierają swoją idolkę także na innych polach. Do redakcji Hotplota.pl dotarł list, który wielbiciele Doroty Rabczewskiej wysłali do prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego. Proszą w nim o zatrudnienie Dody w programie The Voice of Poland! Fani piosenkarki chcą, aby ta została trenerką show.

(Doda) zawsze podkreśla, że The Voice of Poland to wyjątkowy format, a największe marzenie Doroty Rabczewskiej koncentruje się na tym, aby zostać trenerką w The Voice of Poland.

Doda wielokrotnie spełniała marzenia wielu osób, do dziś wspiera bardzo wiele akcji charytatywnych, udziela się społecznie, mobilizuje rodaków do tego, żeby się nie poddawali, dodając im otuchy i wsparcia. Doda jest po prostu dobrym człowiekiem, zasługuje na to, aby również ktoś przyczynił się do spełnienia jej marzeń

- czytamy w liście do prezesa TVP.

Jak myślicie, Jacek Kurski posłucha głosu fanów Dody?

Sonda
Czy Doda powinna wystartować w Eurowizji?
ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
NAJNOWSZE