Dlaczego Scott Disick zaczął obserwować Sofię Richie na Instagramie akurat TERAZ? Wiemy!

2020-02-13 22:45 nk
Sofia Richie i Scott Disick
Autor: Joker / SplashNews.com/East News

Jeszcze chwilę temu wyglądało na to, że Scott Disick i Sofia Richie przechodzą kryzys w swoim (dość dziwnym, ale nie nam oceniać...) związku. I wtedy celebryta zrobił coś, czego nie "dokonał" przez całe dotychczasowe 2,5 roku związku z młodą modelką - zaczął obserwować ją na Instagramie. Co to oznacza? Dlaczego akurat teraz?

Scott Disick i Sofia Richie potwierdzili swój związek za pośrednictwem Instagrama we wrześniu 2017 roku. Choć są razem 2,5 roku, dotąd były partner Kourtney Kardashian nie obserwował swojej o 15 lat młodszej ukochanej na Instagramie. To zmieniło się dosłownie kilka dni temu - krótko po tym, jak Sofia Richie obwieściła światu, że nie pojawi się więcej gościnnie w Keeping Up With The Kardashians, a następnie przestała obserwować na Instagramie Kourtney.

Dlaczego Scott TERAZ polubił profil Sofii?

... Oto jest pytanie!

Fani początkowo podejrzewali, że między parą zaczęło się coś psuć i dlatego Sofia zaczyna wycofywać się z zawiłej relacji z Kardashianami. Wygląda jednak na to, że jest dokładnie odwrotnie i Scott Disick chyba to właśnie chciał światu udowodnić.

Scott nigdy nie obserwował Sofii na Instagramie w przeszłości, bo to nie było coś, co kiedykolwiek przyszłoby mu do głowy i to ine ma nic wspólnego z jego uczuciami do niej. Scott patrzy na media społecznościowe jako na narzędzie do promowania jego linii odzieżowej, "Talentless". On publikuje osobiste zdjęcia okazjonalnie, ale kiedy to robi, zazwyczaj są to jego dzieci. Scott zdał sobie sprawę, jak bardzo media społecznościowe są częścią życia Sofii, a ona jest tak dużą częścią jego życia, więc stwierdził, że to ważne, by ją obserwował. Scott kocha Sofię i jeśli to pokazuje jej, jak wiele dla niego znaczy, to on wchodzi cały w coś tak prostego, jak obserwowanie jej na Instagramie.

- mówi osoba z otoczenia Scotta Disicka w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com.

Scott szaleje za Sofią. To, że zaczął obserwować ją na Instagramie, mówi samo za siebie, jeśli chodzi o jego uczucia. On jest bardzo zaangażowany w związek z nią, wspiera wszystko, cokolwiek ona chce robić, i chce, by cały świat to wiedział. Wszystko układa się między nimi bardzo dobrze, bardzo spokojnie.

- dodaje kolejny informator.

Czyli że co, w świecie influencerów, do którego Sofia Richie niewątpliwie należy, to coś jak "pierścionek przedzaręczynowy"?!

NAJNOWSZE