Sofia Richie i Scott Disick mają kryzys? TEN ruch na Instagramie zdradza prawdę!

2020-02-11 18:44 nk
Sofia Richie i Scott Disick
Autor: Joker / SplashNews.com/East News

Po tym, jak Sofia Richie ogłosiła, że nie pojawi się więcej w Keeping Up With The Kardashians, a potem przestała obserwować Kourtney Kardashian na Instagramie, w sieci pojawiły się plotki, że młoda modelka i Scott Disick rozstali się lub co najmniej mają kryzys. Czy to prawda? Instagram prawdę Wam powie!

Sofia Richie ogłosiła niedawno, że z całą pewnością nie pojawi się już gościnnie w reality show Kardashianów. Młoda modelka wyjaśniła, że jej decyzja wynika jedynie z chęci rozwinięcia kariery aktorskiej, jednak fani już zaczęli uważniej przyglądać się relacji Sofii i byłego partnera Kourtney Kardashian, Scotta Disicka. Sytuacja zdawała się być jeszcze bardziej napięta, kiedy zaledwie dzień później Sofia odlajkowała Kourtney na Instagramie. Córka Lionela Richiego obserwowała profil celebrytki od września 2019 i ten ruch zdawał się być dość dziwny.

Sofia Richie i Scott Disick na zakręcie? Już wszystko jasne!

Czy wszystkie te ostatnie wydarzenia wynikają z faktu, że Sofia i o 15 lat starszy od niej Scott mają problemy w związku? Prawdy możemy dowiedzieć się z Instagrama 21-latki!

Otóż po pierwsze - Scott Disick właśnie zaczął obserwować Sofię Richie na Instagramie, czego dotąd nie robił, a po drugie - sama Sofia wrzuciła na swoje story zdjęcie w bluzie z napisem "Let the lord be with you" - to instagramowy nick Disicka.

Wygląda więc na to, że między celebrytą i modelką wszystko jest ok! A może oni chcą, byśmy tak myśleli?

Sofia Richie i Scott Disick
Autor: Joker / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE