Instagram Jonas Brothers zhakowany przez Diplo

i

Autor: https://www.instagram.com/jonasbrothers

Diplo zhakował Instagram Jonas Brothers! "To nie jest śmieszne! Oddaj nam konto!"

2019-09-26 15:46

Diplo włamał się na instagramowy profil Jonas Brothers! Producent publikuje na koncie chłopaków zabawne i złośliwe posty, a oni błagają w komentarzach, by oddał im dostęp do profilu, do którego hasło zostało zmienione! Tak zabawnego ataku hakerskiego (i to ze sprawcą, który w ogóle się nie ukrywa!) chyba jeszcze nie widzieliśmy!

Jonas Brothers przerwali świetnie rozwijającą się wspólną karierę w 2010 roku. Sporo czasu kazali fanom czekać na swój wielki powrót. W tym czasie bracia zajmowali się projektami solowymi, aż w końcu reaktywowali się w lutym 2019 roku. Chłopaki oczywiście ponownie odnieśli wielki sukces: pierwsze miejsca list przebojów, wyprzedane koncerty, a do tego "wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy". ;) Jonas Brothers mają prawie 7,5 miliona fanów na Instagramie. Zdziwienie followerów zespołu musiało być ostatnio ogromne...

Instagram Jonas Brothers zhakowany!

Otóż stało się coś nieprawdopodobnego - Instagram Jonas Brothers został zajęty przez hakera, którym okazał się być... Diplo! Nie wiadomo, jak producent dostał się na konto chłopaków, ale... nie chce im go oddać!

WTF, Diplo! To było śmieszne przy pierwszym poście, aler mamy dziś koncert i potrzebujemy nasze konto z powrotem.

- napisał Kevin Jonas w komentarzu.

Diplo publikuje na profilu braci Jonas swoje zdjęcia i materiały kompromitujące zespół - a to tatuaż z napisem "Jonas Brothers" na czyimś (prawie) tyłku, a to zdjęcie popularnych w latach 90. braci Hanson, podpisane jako fotka Jonasów, czy przerobiona fotka z łysym Joe...

Bracia Jonas nie kryją zniecierpliwienia sytuacją i w komentarzach proszą DJ'a o zwrócenia im dostępu do konta. Diplo 

Ziomek, zmieniłeś hasło!

- dodał wzburzony Joe Jonas.

Poważnie, Diplo, zadzwoń do mnie, to nie jest śmieszne.

Sonda
Jak myślicie, to ustawka czy Diplo naprawdę włamał się na konto Jonas Brothers?

- stwierdził Nick Jonas.

Jak myślicie, Diplo naprawdę dostał się na konto Jonas Brothers bez ich wiedzy? Jeśli tak, to skąd miał hasło?! A może to jednak ustawka?

Wyświetl ten post na Instagramie.
tag a lonely friend and don’t say anything Post udostępniony przez Jonas Brothers (@jonasbrothers)