Nick Jonas i Priyanka Chopra

i

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Nick Jonas świętował 27. urodziny. Priyanka Chopra naprawdę się postarała

2019-09-18 17:31

27. urodziny Nicka Jonasa były wyjątkowe - po raz pierwszy piosenkarz obchodził je jako mąż. Nic więc dziwnego, że jego ukochana Priyanka Chopra postarała się, by były niezapomniane. Aktorka przygotowała dla niego mnóstwo atrakcji i kilka dni ciągłych zabaw. Co najbardziej przypadło mu do gustu? Chyba mamy swój typ!

Nick Jonas będzie długo wspominał swoje 27. urodziny! 16 września gwiazdor skończył kolejny rok życia - ten jednak może uważać za wyjątkowo udany. Nick Jonas został w grudniu ubiegłego roku mężem Priyanki Chopry i od tamtego czasu nie ukrywa, że jest najszczęśliwszy na świecie.

Priyanka Chopra zadbała o to, by 27. urodziny Nicka Jonasa obejść w odpowiedni sposób. W tym celu aktorka zaangażowała przyjaciół aktora i wykonała kilka ważnych telefonów... efekt? Oszałamiający!

27. urodziny Nicka Jonasa

Miałem szczęście, że mogłem świętować 27. urodziny w ciągu ostatnich kilku dni z rodziną, przyjaciółmi i fanami w Chicago i St. Paul. Moja piękna żona zaskoczyła mnie meczem piłki nożnej z kilkoma moimi najbliższymi przyjaciółmi i rodziną na jednym i jedynym stadionie Soldier Field w Chicago (!!!), następnie kilka godzin Topgolf, a później przyjęcie z pizzą, tequilą, ciastem i cygarami. Następnego dnia zagraliśmy wyprzedany koncert w St. Paul, gdzie tak wielu z was przyniosło kartki urodzinowe i zaśpiewało mi Happy Birthday na scenie. Nie mogę Wam wszystkim podziękować za wylanie miłości i życzeń urodzinowych w ciągu ostatnich kilku dni. Wszyscy jesteście bardzo ważni w moim życiu. Jestem nieskończenie wdzięczny.

- napisał Nick Jonas na Instagramie.

Aktor i piosenkarz zamieścił też serię zdjęć, na którym możemy zobaczyć go podczas opisywanego meczu, na urodzinowym przyjęciu czy podczas koncertu.

Czego mu życzycie z okazji urodzin?