Demi Moore i Jon Cryer

i

Autor: Mary Evans Picture Library/East News

Demi Moore ROZPRAWICZYŁA Jona Cryera z Dwóch i Pół? Aktor komentuje: "Wciąż ją uwielbiam"!

2019-09-25 20:45

Demi Moore wyznała w swojej autobiografii, że miała krótkotrwały romans z Jonem Cryerem - serialowym Alanem z serialu Dwóch i Pół. Aktorka wyjawiła, że rozprawiczyła go i złamała mu serce. Cryer skomentował rewelacje gwiazdy na Twitterze i przyznał, że niczego nie żałuje, choć nie wszystko w jej wersji historii się zgadza...

Jak Wam pisaliśmy, Demi Moore wydała autobiografię. W książce zatytułowanej Inside Out piosenkarka zdradza swoje największe sekrety. Nie brakuje w niej tematów trudnych, takich jak traumatyczne dzieciństwo, gwałt w wieku 15 lat, uzależnienie od narkotyków i alkoholu czy poronienie w czasie małżeństwa z Ashtonem Kutcherem. Demi Moore opisała także szczegóły tego związku, trójkąt łóżkowe z mężem i innymi osobami oraz zdrady, jakich dopuszczał się były mąż.

We wspomnieniach Demi Moore znalazło się także miejsce na ciekawostkę z jej młodości. W czasie kręcenia filmu No Small Affair w 1984 roku 22-letnia wówczas gwiazda nawiązała krótki romans z 19-letnim Jonem Cryerem, który wiele lat później grał razem z Ashtonem w serialu Dwóch i Pół. Aktorka twierdzi, że Cryer stracił z nią dziewictwo.

Demi Moore rozprawiczyła Jona Cryera?

Demi Moore zdradziła, że Jon Cryer był w niej totalnie zakochany, a ona po prostu wykorzystała go seksualnie. Gwiazda wyjawiła, że był to bardzo mroczny okres w jej życiu - była wówczas silnie uzależniona od kokainy, którą kupowała od... swojego dentysty!

Największe skandale show-biznesu

Pytanie 1 z 8
Podczas gali rozdania nagród VMA w 2003 roku Britney Spears i Madonna wywołały mega skandal. Co zrobiły?

Zobacz też:

Boli mnie myśl o tym, jaka byłam niewrażliwa byłam na jego uczucia, że ukradłam mu to, co mogło być tak ważnym i pięknym momentem dla niego.

- stwierdziła Demi Moore.

Jon Cryer: To nie było tak

Jon Cryer skomentował rewelacje ujawnione przez Demi Moore za pośrednictwem swojego Twittera. Aktorka nie do końca rozprawiczyła kolegę z planu. Właściwie to nie był to nawet jeden z pierwszych jego razy!

Cóż, dobra wiadomość jest taka, że ona nie musi mieć dłużej wyrzutów sumienia  z tego powodu, bo - choć była totalnie usprawiedliwiona w swoich przypuszczeniach, biorąc pod uwagę mój poziom umiejętności (i oszołomiony wyraz twarzy w tamtym momencie) - tak naprawdę straciłem dziewictwo w szkole średniej. Ale ma rację w jednej kwestii - byłem w niej zakochany po uszy w bardzo trudnym okresie jej życia. Wciąż darzę ją wielkim uczuciem i niczego nie żałuję.

- napisał aktor na Twitterze.

Tak czy inaczej,  Demi Moore i Ashton Kutcher całowali się z tym samym facetem, nawet jeśli Jon nie był wśród osób, które para zapraszała do trójkąta...