Demi Moore i Ashton Kutcher

i

Autor: Bauer Griffin/ EAST NEWS

Demi Moore o trójkątach z Ashtonem Kutcherem i jego zdradach! Chciał odpowiedzieć, ale...

2019-09-25 14:50

W swojej książce Inside Out Demi Moore wyjawiła, że rozwiodła się z Ashtonem Kutcherem, gdy dowiedziała się z mediów, że mąż po raz kolejny ją zdradził. Gwiazda twierdzi, że niewierność zaczęła się od ich łóżkowych trójkątów! Aktor, jak sam przyznaje, chciał bardzo złośliwie odnieść się do jej zarzutów na Twitterze, jednak w ostatniej chwili coś go powstrzymało. Wyjawił też, co to było...

Demi Moore wydała autobiograficzną książkę, Inside Out, w której zdradza wiele szokujących faktów na temat swojego życia. W dziele porusza między innymi temat swojego małżeństwa z o 15 lat młodszym Ashtonem Kutcherem. Para zaczęła się spotykać w 2003 roku, wzięła ślub po dwóch latach znajomości, a w 2011 rozstała się. Rozwód został sfinalizowany w 2013 roku.

Gwiazda wyznaje, że związała się z aktorem, bo przy nim czuła się znowu młoda, jak zakochana 15 latka. Niestety, sielanka szybko ustąpiła miejsca szarej rzeczywistości z 25-latkiem u szczytu sławy, który najwyraźniej nie dojrzał jeszcze do poważnej, uczciwej relacji.

Demi Moore o trójkątach i zdradach

W książce Inside Out Demi Moore opisuje niewierność męża. Ta jej zdaniem wynikała z faktu, że Ashtonowi zatarła się cienka granica między wspólnym spełnianiem jego łóżkowych fantazji (do którego gwiazda podobno zmuszała się dla dobra małżeństwa), a zapraszaniem innych kobiet do łóżka bez udziału żony.

W swoich wspomnieniach Demi pisze, że szła na ustępstwa w kwestiach łóżkowych, by "dopasować się do modelu kobiety, jaką on chciał, by była jego żona".

Stawiałam go na pierwszym miejscu. Więc kiedy on wyraził swoją fantazję o przyprowadzeniu trzeciej osoby do naszego łóżka, nie odmówiłam. Chciałam pokazać, jaka potrafię być świetna i rozrywkowa. To byli dobrzy ludzie, ale to wciąż był błąd. Byłam dziwnie przepełniona wstydem. Nie mogłam otrząsnąć się z uczucia, że ta cała sytuacja to w jakimś sensie moja wina.

- pisze Moore. Zdaniem aktorki to właśnie łóżkowe eksperymenty sprawiły, że para oddaliła się od siebie. Kutcher czuł się usprawiedliwiony ze swojej niewierności.

Ponieważ wprowadziliśmy trzecią stronę do naszego związku, Ashton powiedział, że to zatarło granice i, w pewnym sensie, usprawiedliwiało to, co zrobił.

Wiedziałam, że ona nie kłamała. On od razu się przyznał.

Już miałem nacisnąć przycisk zatwierdzający przy naprawdę wrednym tweecie. Potem zobaczyłem mojego syna, córkę oraz żonę i usunąłem go.

- wyjaśnia gwiazda.

W swojej książce Demi Moore twierdzi, że mąż zdradził ją dwa razy. Do tego drugiego doszło, gdy ona kręciła film Another Happy Day w 2011 roku. Jego kochanką miała być 21-letnia asystentka administracyjna z San Diego, Sara Leal. Kobieta opisała romans z aktorem w wywiadzie dla bulwarówki Us Weekly, o czym Demi dowiedziała się ponoć z alertu Google!

- twierdzi gwiazda i dodaje, że krótko po rozmowie telefonicznej, w której Kutcher przyznał się do zdrady, aktor wyprowadził się z ich wspólnego domu.

Ashton Kutcher odpowiada Demi Moore

Ashton Kutcher postanowił odnieść się do zarzutów byłej żony na Twitterze. Jak sam przyznaje, napisał bardzo niemiłego tweeta w odpowiedzi na opisane przez nią rewelacje, jednak powstrzymał się od publikowania go. Aktor dał do zrozumienia, że chce zamknąć ten rozdział swojego życia i nie zaczynać przepychanek z ex małżonką ze względu na dobro swojej aktualnej rodziny. Gwiazdor jest obecnie w związku małżeńskim z Milą Kunis, z którą ma dwoje dzieci: 4-letnią córkę Wyatt i 2-letniego syna Dimitri'ego.

- napisał Kutcher na Twitterze.

Zobacz też:

Ashton Kutcher i Sara Leal

i

Autor: Josephine Santos/PacificCoastNews.com/EAST NEWS