Demi Lovato znów NA DETOKSIE? Gwiazda walczy z uzależnieniem

2022-01-10 12:26 mm
Demi Lovato
Autor: Backgrid/East News

Demi Lovato znowu trafiła na detoks? Według najnowszych doniesień amerykańskiej prasy piosenkarka kolejny raz korzystała z pomocy specjalistów kliniki leczenia z nałogów. Wiadomość potwierdzają osoby z otoczenia gwiazdy. Co udało się ustalić?

Informacje ujawnił amerykański serwis Page Six. Jego informatorzy twierdzą, że Demi Lovato kolejny raz korzystała z pomocy kliniki odwykowej. Źródła z otoczenia piosenkarki podają, że artystka kilka tygodniu temu trafiła do ośrodka w Utah, ale ukończyła już kolejny etap terapii i obecnie przebywa w swoim domu.

Demi Lovato walczy z nałogiem

Przedstawiciele piosenkarki jak na razie nie potwierdzili rewelacji ujawnionych przez dziennikarzy Page Six, ale wcześniej gwiazda sama wiele razy szczerze opowiadała o swoich problemach. Demi Lovato nie ukrywa już, że ma problem z używkami. Mówiła o tym m.in. na początku grudnia w relacji na Insta Story.

Część fanów już od jakiegoś czasu podejrzewała, że Demi ponownie zmaga się ze swoimi demonami z przeszłości. Niepokój wielbicieli piosenkarki wzbudził np. moment, w którym Demi Lovato ogoliła głowę.

Teraz okazuje się, że gwiazda mogła chwycić za maszynkę właśnie podczas pobytu w klinice odwykowej. Niewykluczone, że zgolenie włosów miało symbolizować "świeży początek" jako element terapii w ośrodku leczenia uzależnień.

Spekulacje na temat stanu zdrowia Demi Lovato pojawiły się też w okolicach Bożego Narodzenia, kiedy na TikToku pojawił się filmik, na którym Demi wymieniła się życzeniami ze swoimi siostrami.

30-letnia Dallas napisała na początku filmiku:

Kiedy dostajesz na Boże Narodzenie dokładnie to, czego chciałaś... swoją siostrę.

W nagraniu słychać, jak Demi Lovato przeprasza swoją młodszą siostrę, 20-letnią Madison.

Oszukałam cię, wybacz

...po czym obie siostry wpadają sobie w objęcia. Zdaniem wielu fanów właśnie to nagranie uwiecznia moment, w którym Demi wraca z leczenia.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
NAJNOWSZE