Demi Lovato zmieniła fryzurę! Kolejna metamorfoza w ciągu jednego miesiąca! Udana?

2019-10-18 12:40 nk
Demi Lovato
Autor: Cindy Barrymore/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Demi Lovato lubi eksperymentować z fryzurami. Niedawno zaprezentowała fanom nowe różowe końcówki włosów. Tym razem kolorowe akcenty we fryzurze gwiazdy zupełnie zniknęły, a pojawiło się nowe, asymetryczne cięcie! Zobaczcie filmik i oceńcie sami, czy to przypadkiem nie jest Wasza nowa ulubiona fryzura Demi Lovato! ;)

Demi Lovato jest znana z tego, że lubi zmieniać nieco swój wizerunek. Przeważnie nie są to jakieś wielkie metamorfozy, ale w ciągu ostatniego półtora miesiąca jej fryzura przeszła aż trzy przemiany! Najpierw nadała końcówkom włosów odcień neonowej zieleni, potem przefarbowała je - końcówki w sensie - na różowo, a teraz zaskoczyła fanów kolejną zmianą! Czy tym razem możemy się już przyzwyczajać do jej aktualnego looku, czy lepiej się nie przywiązywać?! ;)

Kolejna zmiana fryzury Demi Lovato

Nie jest tajemnicą, że Demi Lovato od lat boryka się z potężnymi kompleksami na punkcie swojego wyglądu. surowe reguły show biznesu sprawiły, że gwiazda od bardzo młodego wieku starała się za wszelką cenę zachować szczupłą sylwetkę, co kosztowało ją wiele zdrowia. Demi popadła w zaburzenia odżywiania, a w konsekwencji także kłopoty z narkotykami.

Artystka kilkukrotnie była już na odwyku, jednak za każdym razem ostatecznie wracała do nałogów. W ubiegłoroczne wakacje niewiele brakowało, by Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Gwiazda otarła się o śmierć i od tej pory podobno jest trzeźwa. Zaczęła też pracować nad samoakceptacją, wrzucając na Instagram swoje nieretuszowane zdjęcia w bikini. Piosenkarka i aktorka zapewnia, że nauczyła się kochać swoje ciało z jego niedoskonałościami, takimi jak nadwaga czy cellulit. I oby tak właśnie było, bo przecież Demi jest przepiękną i bardzo utalentowaną młodą kobietą!

Czy ciągłe zmiany fryzury to forma odreagowania problemów w życiu osobistym? Demi pożegnała ostatnio przyjaciela, który zmarł najprawdopodobniej właśnie wskutek przedawkowania narkotyków. Lovato upamiętniła go tatuażem, przedstawiającym inicjał imienia chłopaka.

Teraz z kolei zaprezentowała kolejną metamorfozę. Artystka pozbyła się kolorowych końcówek. Teraz jej włosy są zupełnie czarne. Demi postawiła też na nieco krótsze, asymetryczne cięcie.

Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE