Demi Lovato ofiarą hakera! Z jej snapa wysłano post zachęcający do obejrzenia nagich zdjęć

2019-10-18 12:44 AM
Demi Lovato 30.04
Autor: Sharky/Polite Paparazzi/Splash/EAST NEWS

Walka z hakerami to częste zjawisko wśród gwiazd światowego formatu. Co jakiś czas słyszymy, że wyciekły nagie zdjęcia aktorek lub zaczynają one nagle pisać dziwne posty. Ostatni przypadek dotyczy Demi Lovato, która stała się ofiarą hakera, który włamując się na jej konto publikował zaproszenia do oglądania nagich fotek.

Jak podaje Aceshowbiz, konto Demi Lovato w mediach społecznościowych właśnie zostało zhakowane. Sprawca nie tylko publikował bardzo dziwne wiadomości, ale także sprawił, że do sieci wyciekło kilka prywatnych zdjęć. Cała sytuacja działa się na Snapchacie. Fani zgłosili możliwość zhakowania konta, zaraz po tym, jak zobaczyli bardzo nietypowe i wręcz obrzydliwe wiadomości publikowane na Snapie rzekomo przez Demi Lovato.

W SIECI POJAWIŁO SIĘ NAGIE ZDJĘCIE DEMI LOVATO?

Na Snapchacie Demi Lovato zaczęły pojawiać się wiadomości, zachęcające fanów do wejścia na serwer Discord w celu obejrzenia więcej nagich zdjęć. W ciągu kilku dni od zhakowania konta, sprawca opublikował nagie zdjęcie brunetki, która miała być wzięta za Demi Lovato. Dziewczyna na zdjęciu miała nago robić sobie zdjęcie w lustrze.

Haker miał też pisać, że udostępni więcej nagich zdjęć i filmów każdemu, kto o to poprosi. Podobno zdjęcia, które wyciekły miały widnieć w sieci niecałą godzinę, później zostały usunięte. Nie wiadomo jednak, czy zrobił to sam haker, czy zajął się tym Snapchat.

Konto Demi Lovato miało zostać zhakowane przez tą samą grupę, która była odpowiedzialna za wyciek nagich zdjęć aktorki Chloe Moretz i zhakowanie konta współzałożyciela Twittera, Jacka Dorseya.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE