Demi Lovato

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato zdradziła kolejny powód, dla którego obcięła włosy. Chodziło o kwestie religijne!

2021-04-16 13:00

Demi Lovato w ubiegłym roku przeszła odważną metamorfozę. Postawiła na naprawdę ostre cięcie. Od tamtej chwili jej twarz zdobią krótkie włosy. Lovato już dawno zdradziła, dlaczego zdecydowała się na nowy look. Teraz jednak ponownie otwiera się na swoją przemianę. Jest jeszcze jeden powód, dla którego to zrobiła.

Demi Lovato nigdy nie była wielką fanką drastycznej zmiany wizerunku. Zawsze długie lub lekko podcięte włosy a od ubiegłego roku totalnie krótka fryzura. Internauci doznali wielkiego szoku, gdy zobaczyli Demi w nowej odsłonie.

Nowy wizerunek, którym gwiazda pochwaliła się na Instagramie, szybko przypadł do gustu fanom. Niedługo później Demi zdradziła powody, dla których zdecydowała się na tak radykalną zmianę.

Sonda
Jak wygląda po ścięciu włosów?

Teraz ponownie zabiera głos w sprawie i podaje jeszcze jeden, mega ważny powód. Jej nowa fryzura ma duży związek z religią!

Demi Lovato znów tłumaczy się ze swojej metamorfozy

Okazuje się, że Demi Lovato postawiła na ostre cięcie nie tylko ze względów estetycznych, ale także wyznaniowych.

Obcięłam włosy, ponieważ chciałam po prostu uwolnić się od wszelkich norm dotyczących płci i seksualności, które zostały nałożone na mnie jako chrześcijanina na Południu. A kiedy ścięłam włosy, czułam się taka wyzwolona, ponieważ nie zgadzałam się z ideałem lub przekonaniem, że jestem kimś, kim nie jestem. 

- mówiła.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce