Demi Lovato wraca do aktorstwa! Będzie aktorką i producentką nowego sitcomu Hungry

2021-04-14 23:03 es
Demi Lovato
Autor: Instagram/Sipa USA/East News

Chociaż przez pandemię kroonawirusa ten rok nie należy do najlepszych, niektórzy radzą sobie całkiem nieźle. To na przykład Demi Lovato. Gwiazda ma za sobą premierę dokumentu o swoim życiu, a także wydała singiel o tym samym tytule - Dancing With The Devil. Teraz dowiadujemy się, że Demi Lovato wraca do korzeni. Będzie aktorką i producentką nowego sitcomu Hungry.

Chociaż obiektywnie patrząc, ostatni rok nie jest zbyt udany. Światowa pandemia fatalnie wpływa na większość świata. Jednak są pewne wyjątki. Na przykład Demi Lovato. Gwiazda coraz lepiej sobie ostatnio radzi.

Demi Lovato wyszła z uzależnienia po tym, jak omal nie umarła po przedawkowaniu. Gwiazda zmierzyła się z traumatycznymi wydarzeniami w serii dokumentalnej Dancing With The Devil. Wydala także singiel o tym samym tytule.

Wygląda na to, że Demi Lovato dopiero się rozkręca! Gwiazda na dobre wraca do show-biznesu. Poniżej przeczytacie o jej najnowszym projekcie.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Demi Lovato zagra i wyprodukuje sitcom Hungry

Deadline donosi, że stacja NBC ogłosiła zamówienie pilotażowe na sitcom Hungry. Demi Lovato nie tylko będzie tam grać, ale także zostanie producentką wykonawczą.

Hungry opowiada losy „przyjaciół należących do grupy zajmującej się problemami żywieniowymi”. Pomagają sobie nawzajem, gdy „szukają w lodówce miłości, sukcesu i idealnej rzeczy, która sprawi, że wszystko będzie lepsze”.

Scenariusz został wymyślony przez scenarzystę Will & Grace i twórczynię Hot In Cleveland, Suzanne Martin.

Pozostali producenci wykonawczy to Sean Hayes, Todd Milliner & Scooter Braun, Scott Manson i James Shin.

NAJNOWSZE