Demi Lovato w sesji dla Vogue Mexico! Teraz jest jej czas

2021-03-27 10:58 kp
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato bardzo długo czekała na prawdziwy powrót do świata muzyki. Po tym, jak w lipcu 2018 roku gwiazda trafiła do szpitala w krytycznym stanie po przedawkowaniu narkotyków, czekały ją długie miesiące pracy nad sobą. Teraz jednak zalicza kolejne sesje zdjęciowe i lada dzień wyda nową płytę. Dawno nie była w tak dobrej formie.

Stworzenie dokumentu Dancing With The Devil, w którym Demi Lovato rozliczyła się ze swoją przeszłością i opowiedziała o uzależnieniu, wykorzystywaniu seksualnym i w końcu tragicznym w skutkach przedawkowaniu z 2018 roku, stało się dla wokalistki prawdziwie terapeutycznym doświadczeniem. Wypowiadając głośno swoje traumy Demi ostatecznie zamknęła tamten trudny rozdział i przygotowała się na nadejście tego, co lepsze.

Jednocześnie Demi Lovato pracowała nad nową płytą o tym samym tytule - pierwszym krążkiem, jak nagrała pod opieką Scootera Brauna, pod którego skrzydła trafiła w 2019 roku. Demi nie tylko poczuła, że jej kariera może znów ruszyć, ale i odnowiła przyjaźń z inną podopieczną Brauna, Arianą Grande. Wokalistka wystąpiła gościnnie w jednej z piosenek na nowym krążku Demi Lovato.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Demi Lovato dla Vogue Mexico

W ramach promocji nowej płyty Demi Lovato pojawia się w kolejnych sesjach zdjęciowych. Po futurystycznej sesji dla Paper Magazyne przyszedł czas na bardziej zmysłową i kobiecą dla Vogue Mexico. Wokalistka wystąpiła w niej jeszcze przed ostatnią zmianą fryzury i obcięciu grzywki. Demi zapozowała w naturalnym majijażu w ogrodzie, a na jej twarzy pojawił się szczery uśmiech, który z ogromną ulgą przyjmują jej fani.

Czekacie na nową płytę Demi Lovato?

NAJNOWSZE