Demi Lovato nagrała singiel z Arianą Grande i wystąpiła w sesji. Ma co świętować

2021-03-23 8:17 kp
Demi Lovato
Autor: Biden Inauguaral Committee/Associated Press/East News

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami na nowej płycie Demi Lovato znajdzie się wspólny singiel nagrany z Arianą Grande. Wokalistka właśnie zapowiedziała nowy numer i zdradziła, jaki jest jego tytuł. Demi jest ostatnio naprawdę na fali - poza nową piosenką ma też dla swoich fanów zdjęcia z nowej, futurystycznej sesji zdjęciowej!

Demi Lovato po bardzo trudnych przeżyciach w życiu osobistym dziś widzi już światełko w tunelu. W wyjściu na prostą pomogli jej nie tylko lekarze, ale i osoby, które spotkała na swojej drodze. W kwestii zawodowej taką osobą okazał się Scooter Braun, który po namowach Ariany Grande został menedżerem Demi i postanowił dalej poprowadzić jej karierę, jednocześnie chroniąc ją przed zagrożeniami, jakie na nią czyhają.

W ostatnim czasie Demi Lovato opowiedziała historię swojego uzależnienia w dokumencie Dancing With The Devil i zapowiedziała premierę nowej płyty o  tym samym tytule. W świetle tego, co powiedział Scooter Braun, obecność Ariany Grande na krążku jest całkowicie naturalna. Wokalistka wystąpiła w jednym z singli koleżanki.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Demi Lovato na fali

Wspólna piosenka Demi Lovato i Ariany Grande nosi tytuł The Art Of Starting Over i ukaże się 2 kwietnia. Demi wrzuciła już na Instagram pierwszą zapowiedź singla:

Demi Lovato wystąpiła też w niezwykłej sesji zdjęciowej dla magazynu Paper. Gwiazda zapozowała w bardzo futurystycznym stylu do zdjęć, jakie sama nazwała "swoimi wymarzonymi". Sesja ma być metaforą tego, że Demi skupia się głównie na swojej przyszłości. Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE