Demi Lovato upamiętniła tatuażem zmarłego przyjaciela [ZDJĘCIA]

2019-10-15 13:36 kp
Demi Lovato
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Zaledwie kilka dni temu Demi Lovato straciła jednego z najbliższych przyjaciół, Thomasa. Mężczyzna zmarł z powodu przedawkowania narkotyków - gwiazda sama doskonale wie, jak ogromnej siły wymaga walka z uzależnieniem. Teraz Demi Lovato upamiętniła Thomasa specjalnym tatuażem.

Mało która gwiazda tak dobrze jak Demi Lovato zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkim zagrożeniem jest uzależnienie od narkotyków. Wokalistka od lat walczy z nałogiem i ma za sobą wiele pobytów w ośrodkach odwykowych. Ostatnio - w ubiegłym roku, gdzie trafiła po tragicznych wydarzeniach z lipca. Wtedy właśnie nieprzytomna Demi trafiła do szpitala z objawami przedawkowania. Lekarze przez wiele dni walczyli o jej życie.

Zaledwie kilka dni wcześniej Demi Lovato opublikowała singiel Sober, w którym przyznała, że wróciła do nałogu. Dziś jest wdzięczna za to, że żyje i doskonale wie, że nie wszyscy mają taką szansę...

Demi Lovato uhonorowała przyjaciela

10 października Demi Lovato pożegnała na Instagramie swojego przyjaciela, Thomasa. Gwiazda oświadczyła, że mężczyzna zmarł z powodu uzależnienia i przypomniała wszystkim, by nie bali się prosić o pomoc.

Uzależnienie to NIE żart. Niebo zabrało poprzedniej nocy tego pięknego anioła z powodu tej strasznej choroby. Jestem rozbita i zawsze będę za tobą tęsknić. Jeśli ty, albo ktoś, kogo znasz, cierpi, proszę wiedz, że prośba o pomoc jest ok

- pisała Demi Lovato.

Teraz Demi Lovato zrobiła sobie specjalny tatuaż, dzięki któremu już zawsze będzie pamiętać o swoim przyjacielu. Wokalistka wytatuowała sobie na przedramieniu literkę T - od pierwszej litery imienia Thomasa.

T dla Tommy'ego. Odpoczywaj w pokoju, wyjątkowy aniele.

- napisała Demi na Instagramie. Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE