Mike Johnson już rzucił Demi Lovato? Zaprosił na randkę Keke Palmer!

2019-10-15 8:24 mw
Demi Lovato, Mike Johnson
Autor: Instagram/ Demi Lovato; Instagram/ Mike Johnson

To nie był długi romans! Gwiazdor programu Bachelorette, Mike Johnson właśnie umówił się z zupełnie nową dziewczyną, dając tym samym jasny sygnał Demi Lovato. Jak zareaguje na to piosenkarka? Fani Demi już martwią się, czy miłosny zawód nie stanie się powodem kolejnego załamania, ale przyjaciele gwiazdy uspokajają: "to był tylko przelotny flirt!"

Romans nie trwał długo: Wiele wskazuje na to, że Demi Lovato i Mike Johnson nie są już parą. O ile kiedykolwiek naprawdę nią byli...

Jak donosi serwis Page Six, uczestnik programu Bachelorette, w którym zakochała się Demi Lovato, ma już na celowniku nową piękność. Johnson postanowił umówić się z Keke Palmer

Mike był gościem poniedziałkowego odcinka show "Strahan, Sara and Keke". W trakcie rozmowy niespodziewanie oznajmił, że chciałby umówić się z jedną z gwiazd programu.

Nie lubię robić tego publicznie, ale gdybym mógł zaprosić cię na randkę...

Publiczność zareagowała na propozycję Mike'a gromkimi brawami, a współprowadzący zaczęli żartować z krępującej sytuacji.

>> Demi Lovato przyznała, że retuszuje zdjęcia. Pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało!

W pewnym momencie Michael Strahan stwierdził, że Mike Johnson i Keke Palmer do siebie pasują :)

CO NA TO DEMI LOVATO?

Niektórzy fani Demi Lovato po emisji poniedziałkowego odcinka show "Strahan, Sara and Keke" martwią się, jak gwiazda zareaguje na takie "publiczne poniżenie".

Trzeba jednak pamiętać, że Demi od początku traktowała relację z uczestnikiem "Bachelorette" raczej jak flirt, a nie poważny związek.

Przypomnijmy, że Demi Lovato przeszła niedawno poważny kryzys. Gwiazda trafiła do szpitala z objawami przedawkowania narkotyków i od ponad roku ponownie uczestniczy w terapii uzależnień. 

Być może obawy fanów nie są więc do końca bezpodstawne...

Demi Lovato
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE