Demi Lovato

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato przeszła 3 udary i zawał serca! Powodem przedawkowanie narkotyków

2021-02-18 7:33

Demi Lovato może mówić o wielkim szczęściu. Po przedawkowaniu narkotyków gwiazda przeszła aż 3 udary oraz zawał serca! Chodzi o wydarzenia z 2018 roku, kiedy artystka w stanie ciężkim trafiła do szpitala po tym, jak została znaleziona nieprzytomna we własnym domu. Demi Lovato opowiedziała o tych dramatycznych wydarzeniach w nadchodzącym filmie o swoim życiu.

Filmy dokumentalne o artystach cieszą się coraz większym zainteresowaniem i z każdym miesiącem przybywa nowych produkcji. Na horyzoncie pojawił się właśnie najnowszy dokument - tym razem o Demi Lovato. Dowiemy się z niego wielu szokujących faktów. W sieci pojawił się właśnie trailer dokumentu "Demi Lovato: Dancing With the Devil", z którego dowiadujemy się, że piosenkarka ujawnia szczegóły dramatycznych wydarzeń z 2018 roku.

Demi Lovato: przeszłam 3 udary i zawał serca

W nadchodzącym filmie o swoim życiu Demi zdradza, że cudem wyszła z przedawkowania żywa.Przypomnijmy, że incydent miał miejsce w lipcu 2018 roku. Demi Lovato została znaleziona nieprzytomna w swoim domu w Los Angeles. Artystka z objawami przedawkowania trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Piosenkarka zmagała się wówczas z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

28-letnia piosenkarka w dokumencie "Demi Lovato: Dancing With the Devil" opowiada o szczegółach wydarzeń sprzed prawie 3 lat. Okazuje się, że jej stan był naprawdę ciężki.

Miałam 3 udary. Miałam też zawał serca. Lekarze powiedzieli, że zostało mi 5 do 10 minut

- mówi Demi Lovato.

Przekroczyłam linię, za którą nigdy nie przechodziłam

- dodaje artystka.

Dokument o Demi Lovato będzie miał swoją premierę 23 marca i zobaczymy go w serwisie YouTube. Film podzielony został na 4 odcinki.

Demi Lovato

i

Autor: NIKO/Backgrid/East News

Zobacz, jak mieszka Demi Lovato. Ten dom kupiła jeszcze z narzeczonym...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE