Demi Lovato

i

Autor: Biden Inauguaral Committee/Associated Press/East News

Demi Lovato "gotowa do randkowania"! Trauma po Maxie Ehrichu minęła

2021-02-17 14:15

Demi Lovato przeżyła w ubiegłym roku prawdziwy uczuciowy rollercoaster. Po miesiącach wielkiego szczęścia i zaręczynach z Maxem Ehrichem gwiazda odkryła smutną prawdę o ich związku i zakończyła relację. Teraz znów jest otwarta na poznawanie nowych osób. Czy trafi na miłość swojego życia?

Dokładnie rok temu Demi Lovato wydawało się, że odnalazła miłość swojego życia. Relacja wokalistki z Maxem Ehrichem rozwijała się w niezwykłym tempie i po kilku miesiącach znajomości aktor poprosił ją o rękę. Sielanka szybko jednak minęła - gdy po cofnięciu części pandemicznych restrykcji para zaczęła wychodzić "do ludzi", Demi Lovato zrozumiała, że Max Ehrich nie jest z nią bezinteresownie. Wobec braku zaufania Demi nie pozostało nic innego, jak zerwać zaręczyny i zakończyć znajomość.

W kolejnych tygodniach Max Ehrich robił wszystko, by ich zakończony związek wciąż był tematem mediów plotkarskich. Aktor na zmianę wyznawał Demi Lovato publicznie miłość i płakał na ustawkach z paparazzimi, oraz atakował ją za porzucenie. Demi musiała wykazać się ogromną cierpliwością, by nie dać się wciągnąć w medialne potyczki z byłym.

>> Były narzeczony Demi Lovato znalazł miłość? Z kim teraz umawia się Max Ehrich?

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Demi Lovato szuka miłości

Nic więc dziwnego, że w ciągu ostatniego pół roku Demi Lovato z obawą myślała o jakichkolwiek nowych związkach. Wizja obecności w mediach i plotek o jej kolejnych relacjach skutecznie odstraszała ją od randek. To nie oznacza, że Demi nie marzy o odnalezieniu prawdziwej miłości - jak donoszą teraz informatorzy zagranicznych mediów, wokalistka znów jest "gotowa na randkowanie".

Oczywiście nowy związek nie jest priorytetem, na którym skupia się Demi Lovato. Źródła serwisu Hollywood Life donoszą, że wokalistka zajmuje się przede wszystkim pracą w studiu i myśleniem o swojej trzeźwości i zdrowiu psychicznym. A jeśli w międzyczasie udałoby jej się znaleźć prawdziwą miłość? To byłby bardzo przyjemny zbieg okoliczności!

Myślicie, że tym razem Demi trafi lepiej niż poprzednio?