Demi Lovato spotyka się z gwiazdorem reality show. Od dawna jej się podobał!

2019-09-16 19:06 kp
Demi Lovato, Mike Johnson
Autor: Instagram/ Demi Lovato; Instagram/ Mike Johnson

Czyżby Demi Lovato wypatrzyła sobie nowego faceta... w telewizji? Wokalistka nigdy nie ukrywała, że ma słabość do gwiazdora amerykańskiego show randkowego pt. Bachelorette, Mike'a Johnsona. Dziś sama chodzi już z nim na randki! Choć trudno tu mówić o poważnej relacji, wygląda na to, że Demi udało się dopiąć swego...

Demi Lovato jest ostatnio na nowo zajęta... randkowaniem. Wygląda na to, że wokalistka spotyka się od niedawna z Mike Johnsonem, gwiazdorem show Bachelorette. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że Demi była dotąd wierną fanką programu i nie ukrywała, że wzdychała przed telewizorem właśnie do przystojnego Mike'a! Czyżby jej marzenie się spełniło?

Tym samym Demi Lovato dołączyła do Gigi Hadid, która od kilku tygodni widywana jest w towarzystwie innego uczestnika tego samego show - Tylera Camerona! Jak widać, dziewczyny znalazły się w uprzywilejowanej pozycji w porównaniu z tysiącami innych fanek programu o przystojniakach szukających miłości ;)

Demi Lovato i Mike Johnson spotykają się

Informator serwisu E!News donosi, że od jakiegoś czasu Demi Lovato umawia się z Mike Johnsonem na randki. Wokalistka i celebryta spędzają razem miło czas i coraz lepiej się poznają.

Poszli na randkę i było dobrze. Wygląda na to, że mają ze sobą wiele wspólnego i cieszą się z tego, że mogą się poznawać.

- dowiadujemy się.

Pasują do siebie?

NAJNOWSZE