Demi Lovato spędziła noc z hiszpańskim celebrytą! Co ich łączy?

2020-02-03 14:00 AM
Demi Lovato na Grammy 2020
Autor: Matt Sayles/Invision/AP/East News

Demi Lovato nie ma szczęścia w miłości. Jeszcze niedawno gwiazda chwaliła się związkiem z Austinem Wilsonem, jednak po nieco ponad miesiącu ich drogi rozeszły się. Powodem miał być fakt, że Demi chce się skupić na sobie i Bogu! Teraz media zastanawiają się, czy Lovato już uporządkowały swoje sprawy i jest gotowa na nowy związek. Ostatnio była widziana w nocnym klubie w towarzystwie tajemniczego faceta!

Demi Lovato ostatnio nie było po drodze jeśli chodzi o związki. I choć przez chwilę  spotykała się z Wilsonem to była to krótka relacja. Teraz gwiazda została przyłapana z tajemniczym mężczyzną! O kim mowa? Demi została sfotografowana jak nad ranem wychodziła z klubu nocnego w towarzystwie hiszpańskiego celebryty Dave’a Osokowa. Dave nie pojawił się w życiu Lovato nagle. Znają się od dawna, a w 2018 roku wysłał jej prezent na urodziny, mówiąc, że jest dla niego kimś, kogo uważa za rodzinę! 

DAVE OSOKOW TO PRZYJACIEL GWIAZD

Nie wiadomo co dokładnie łączy Demi i Dave’a. Jednak pewne jest to, że dobrze się znają. Osokow jest również znany z tego, że uwielbia towarzystwo gwiazd. Wśród jego znajomych są też m.in Selena Gomez i Jamie Foxx. Oprócz tego Dave przedstawia się jako katolik.  A jego wiara z pewnością jest ważna dla Demi. 

Nikt z ich otoczenia nie odniósł się do relacji jaka ich łączy. Myślicie, że to tylko przyjaźń, czy może początek romansu?

NAJNOWSZE