Super Bowl 2020: Demi Lovato zachwyciła hymnem! "Spełnione marzenie". Zobacz WIDEO!

2020-02-03 8:20 nk
Demi Lovato
Autor: TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Demi Lovato już 10 lat temu pisała w mediach społecznościowych, że marzy o zaśpiewaniu kiedyś hymnu USA podczas Super Bowl! W końcu udało się... i to jak! Zobaczcie występ Demi Lovato z The Star Spangled Banner na Super Bowl 2020! Artystka dała z siebie wszystko!

"Pewnego dnia zaśpiewam hymn USA na Super Bowl. Pewnego dnia..." - pisała w 2010 roku Demi Lovato na Twitterze. Jej marzenie w końcu doczekało się realizacji!

Trzeba przyznać, że ostatnie lata nie były dla piosenkarki łatwe. Gwiazda w lipcu 2018 roku po raz kolejny przedawkowała narkotyki. Tym razem o mały włos skończyłoby się śmiercią. Lekarze uratowali ją, a Demi kolejne długie miesiące spędziła na odwyku.

Demi Lovato powraca i... spełnia marzenie!

Lovato potrzebowała półtora roku, by powrócić na scenę. Zrobiła to w wielkim stylu, śpiewając na Grammy 2020 poruszającą piosenkę Anyone, którą napisała tuż przed przedawkowaniem. Kilka dni później piosenkarka miała okazję spełnić swoje wielkie marzenie, udowadniając, że nie ma rzeczy niemożliwych, a od każdego dna da się odbić!

Ubrana na biało Demi Lovato weszła na boisko stadionu w Miami i przepięknie odśpiewała hymn USA! Tym razem obeszło się bez łez - przynajmniej u samej artystki, bo niejeden fan na ten widok z pewnością płakał ze wzruszenia!

Spełnione marzenie. Dziękuję, że mnie ugościliście!!

- napisała chwilę później Demi na Instagramie.

NAJNOWSZE